"Kullanıcı mesaj:Turgut46" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
::::::::Çünkü hatırladığım kadarıyla "kaynaksız içeriğin çıkarılması" ile ilgiliydi konu. Kaynaklı içerik ekleyen aktif 2-3 kişi varsa, onlar biziz zaten tartışmasız. Deneyimli bazı kullanıcıların vaktiyle eklediği içerikler ve kaynak kullanılmadan çevirilen katkılar da arada kaynayıp gidiyor. O nedenle biraz bile olsa Google'dan veya başka türlü imkan varsa araştırmak gerekebiliyor. Her defasında yapılacak diye bir şey de denemez. Çünkü bazı maddeler var ki sözlerin sallanarak eklendiği ayan beyan ortada duruyor. Kontrol ettiysen Vikipedi'deki ve buradaki katkılarımı görüyorsundur, temel olarak içeriğe yoğunlaşıyor ve detayda kalacak politika teklifi vb. gibi meselelere takılmıyorum. Mecbur kaldığım için böyle davranıyorum, çünkü Türkçe projelerdeki durumun birçok açıdan sıkıntılı olduğunu görüyorum. Çok daha acil çözülmesi gereken meseleler varken başka şeylere takınıldığında mutlaka ki bu sebepten ötürü tepki gösteriyorum. İnşallah bir gün anlarsın beni tam olarak. [[Kullanıcı:Vitruvian|<font color="#222000">'''Vitruvian'''</font>]] ([[Kullanıcı mesaj:Vitruvian|mesaj]]) 22:39, 30 Ocak 2017 (UTC)
:::::::::Daha önce de söyledim: illa ki mevcut sözler kaynaklandırılacak diye bir şey yok, kaynaksız sözleri silip yerine farklı kaynaklı sözler de eklenebilir. --[[Kullanıcı:Turgut46|<span style="color: red;">'''''Turgut46'''''</span>]]<sup> [[Kullanıcı mesaj:Turgut46|<span style="color: red;">✉</span>]]</sup> 12:27, 31 Ocak 2017 (UTC)
 
:::::::Belki daha kolay olabilir diye [https://tr.wikiquote.org/w/index.php?title=Arthur_C._Clarke&type=revision&diff=148367&oldid=148366 şöyle] bir şey yaptım. Kaynaklandırıldığı anda bir yukarı, kaynaklı bölüme alınır. Madde içi düzenleme yapmak daha kolay, pratik ve fazla sekmeden kurtulmuş olunur böylelikle. [https://tr.wikiquote.org/w/index.php?title=Arthur_C._Clarke&type=revision&diff=148368&oldid=148367 Şurada] biri yukarı alındı. [[Kullanıcı:Vitruvian|<font color="#222000">'''Vitruvian'''</font>]] ([[Kullanıcı mesaj:Vitruvian|mesaj]]) 22:00, 31 Ocak 2017 (UTC)
13.185

değişiklik

Gezinti menüsü