Kullanıcı mesaj:İnanyagiz

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Mustafa Kemal-VikiSöz[değiştir]

Musyafa Kemal ATATÜRK'ÜN vikisöz sayfasını değiştirmketen vazgeçer misin? Bu imzasız yazı İnanyagiz (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Sebep? --Turgut46 11:51, 4 Ocak 2017 (UTC)

Değiştirmediğin ki hali daha iyi de ondan. Bu imzasız yazı İnanyagiz (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Ben öyle düşünmüyorum. Sözlerin çeşitli sayfalara dağılması yerine tek bir sayfada toplanması daha iyi. --Turgut46 12:02, 4 Ocak 2017 (UTC)

Bütün sözleri yok gibi dikkat ettin mi? Bu imzasız yazı İnanyagiz (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Evet, ama bu bir gerekçe değil. Yine de bütün sözler tek başlık altında birleştirilmelidir. --Turgut46 13:56, 4 Ocak 2017 (UTC)

Bu şekilde kalması doğru değil. Doğru olan eski şekli üstelik kimseyede zararı yok ne söylendiğinin sınıflandırılması daha güzel. Bu imzasız yazı İnanyagiz (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Diyelim ki sınıflandırmaya uymayan bir söz eklemek istesem bir tek söz için yeni bir kategori mi açmalıyım? Üstelik interwiki açısından da sıkıntı oluşturuyor bence. --Turgut46 14:15, 4 Ocak 2017 (UTC)

Makul olalım eskisi daha güzel ve bütün sözleri var. Sınıflandırma gayet güzel yapılmış uymayan bir sözü yok gibi lütfen düzeltir misin? Bu imzasız yazı İnanyagiz (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Makul davranıp bütün sözleri tek başlık altında toplayalım. --Turgut46 17:33, 4 Ocak 2017 (UTC)

Bu durumdan okuyucuların rahatsız olduğuna eminim eskisi neler anlatmak istediğini daha iyi anlatıyor. Düzeltiyorum.