İçeriğe atla

Vikisöz tartışma:Kullanıcılar

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikisöz, özgür söz dizini
Son yorum: Modern primat tarafından 1 yıl önce

Vikipedi'de hizmetlilik güç değil sorumluluk anlamına gelir. Hizmetlilerin topluluğu yönetme durumları yoktur. Tüm diğerVikipedistler gibi eşit söz hakkına sahiptirler; kuralları koymazlar. Farkları sadece Vikipedi'de yazılımın sunduğu birkaç özel fonksiyonu kullanabilmeleridir. Hizmetli hakları, yalnızca isteyen kullanıcılara topluluk tarafından verilir.

denirken, burası Vikipedi değil. Sanki kopyala yapıştır yapılmış. --Turgut46 (mesaj) 08:17, 3 Ocak 2015 (UTC)
Aslında bir nevi burası da Vikipedi. Kardeş projeler politikalarını Vikipedi'lerden alırlar. Aynı olacak diye bir kuarl yok. Her projenin diğer projelerden farklı politikaları da vardır. Bilgilendirme için teşekkürler. Uğurkent (mesaj) 15:35, 3 Ocak 2015 (UTC)
Böyle durumlarda hiç beklemeden, tartışma sayfasına getirmeden düzeltebiliriz bariz hatayı... Vitruvian (mesaj) 19:43, 3 Ocak 2015 (UTC)
bence bariz bir hata olsa bile tartışma sayfasına taşımak gelecekte olabilecek "bariz hataların" oluşmasına yönelik bir tedbir sayılabilir. ama bunu belirttikten sonra da düzeltelim yani..... ----modern_primat ඞඞඞİLETİ 20.26, 5 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla