Tartışma:Said Nursî/Ruh ve ruhanî varlıklar

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
  • Sikke-i Tasdik-i Gaybi'de az önceki sözün geçtiğini hatırlamıyorum. Tekrar gözden geçirene kadar bekleyen değişiklerde kalabilirse belki daha iyi olacaktır. Ya da şimdi müsaitken bir bakayım... Vitruvian (mesaj) 12:19, 29 Temmuz 2014 (UTC)
  • Evet, gördüm. Yalnız daha ağır bir dil ile anlatılmış olan olayın sadeleştirmiş hali eklenen. Ağır dilinden dolayı okuyup ne dediğini anlamamışımdır; anlaşılır olanı kullanırsak daha iyi olabilir. Yani eklenen halini. Kolay gelsin. Vitruvian (mesaj) 12:30, 29 Temmuz 2014 (UTC)
  • Sözü, kaynağıyla birlikte kontrol ederek eklemiştim. Ağır halini bilmiyorum ama güvenilir gibi duruyordu, o yüzden ekledim. Sözü 1. kaynaktan doğruladığınız için teşekkürler. Saolun size de kolay gelsin. Science (mesaj)
  • Aslında bu ikinci kontrol edişim oldu, ilk başka bir yerde görmüş, "böyle bir şey yazıyor muydu ki" diyerek bakmıştım. O zaman görememiştim. Şimdi eklenince bundan dolayı emince hatırlamıyorum dedim ama varmış. Çok geç saatlerde okunan Külliyat'ta gözden kaçan daha çok şey vardır. Bu vesileyle görmüş olduk. Teşekkürler. Vitruvian (mesaj) 12:16, 30 Temmuz 2014 (UTC)