Tartışma:Said Nursî

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikisöz, özgür söz dizini

Yeni Sayfa[değiştir]

Sözlerin katerogileşmesi ve yeni sayfalarda açılması yanlış. Aynı sayfada toplanması gerekir. Böylelikle herhangi bir kelimeyi aratabilir, sözlerin genel görünümünü sağlayabiliriz. Zaten H2- başlıklar bunun için var. --Kafkasmurat (mesaj) 09:48, 25 Mayıs 2014 (UTC)

Haklısın, tek madde halinde olması daha iyi olur. Vitruvian (mesaj) 13:08, 29 Temmuz 2014 (UTC)

kelime manaları[değiştir]

merhaba herbir kelimenin manasının yazılması doğru değil Said Nursi Risale-i Nur külliyatının bile lügat konulmasına karşı çıkmıştır lisans ihlali yapılıyor buyrun burdan bakın - https://www.youtube.com/watch?v=XmCfJ42BSAQ -

Sayın Terkimasima, burası külliyat değil. Burada külliyat neşretmiyoruz. Bu yüzden bir sakınca görmüyorum. --Turgut46 17:19, 2 Mayıs 2016 (UTC)


Dostum burası külliyat değil tabiki fakat külliyatın telif hakları var sen her kitaptaki resim ve yazıları istediğin gibi vikipedide yayınlayabiliyor musun telif hakkı ihlali diye siliniyor demi ? Ve bu sayfa vikisöz değil vikilugat'a dönmüş farkındamısın ? Terkimasiva (mesaj) 12:33, 24 Mayıs 2016 (UTC)

Lütfen, konuşma üslubunuza dikkat ediniz! "Dostum, sen" gibi samimi ifadeler kullanmayınız. Sizden biraz daha saygı bekliyorum. Teşekkürler. --Turgut46 19:22, 27 Eylül 2016 (UTC)

Kaynak sorunu[değiştir]

Maddedeki sözleri kitapları kaynak göstererek tek tek kaynaklandırmıştım. Ancak bazı sözlerin, kaynaklar silinmiş ve kayda değer olmayan siteler kaynak olarak gösterilmiş. Direkt olarak kişinin kendi kitapları varken kişiyi destekleyenlerin oluşturduğu sitelerdeki içeriklerin kaynak olarak gösterilmesini yanlış buluyorum. Maddedeki silinen içeriklerin yeniden getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Turgut46 19:19, 27 Eylül 2016 (UTC)

kayda deger olmayan site mi? risale i nur okuma sitesi ve bu siteyi acinca risale i nur okuyosun(erisale). Eklenen icerikler bizzat Said nursinin kendi sözleridir eger illa ısrar ediyosan sayfayi eski haline getir tek tek kitaptan kaynaklar verecegim. Ayrica bu sayfa vikisözlük degil vikisöz. Dava42