İçeriğe atla

Kullanıcı mesaj:Sabri76

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikisöz, özgür söz dizini

Vikisöz[değiştir]

Merhaba Hoşbulduk., (: Vikisöz'de yeni sayılmam, neredeyse bulunan 2 bin maddenin 4'de 3'ünü okumuşumdur. (: O.K.T. 01:00, 21 Şubat 2010 (UTC)

Oylama[değiştir]

Beni oylamaya davet ettiğiniz için teşekkür ederim.--Drlp ileti 21:16, 1 Mart 2010 (UTC)

Selamlar[değiştir]

Selamlar Sabri. Vikisöze uğrayayım bir dedim, bu vesileyle hizmetliliği tebrik eder, kolaylıklar dilerim. Uğramışken Kanuni Sultan Süleyman ve Kadı arasında geçen diyalog adlı sayfa dikkatimi çekti. Tartışma sayfasında yazılanlar doğru, bu öykü daha çok II. Mehmed'in geçtiği bir yazıdır. Kanuninin geçtiğini ilk defa vikisözde okudum desem :) yeridir. Ben daha önce vikisöze uğramamış bir hain kullanıcı :)) olduğumdan, taşı fonksiyonum tabi ki yok, rica etsem madde adını değiştirebilir misin? Bir de vikisözde Kanuni, Fatih gibi isimler başlıklarda da kullanılıyor mu? II. Mehmed desek, I. Süleyman desek daha iyi olmaz mı? Ayrıca kaynaklandırma diye bir durum neredeyse yok gibi. Çok iş varmış buralarda. Allah kolaylıklar versin :). Sevgiler--Merube 89 10:08, 22 Mart 2010 (UTC)

Tekrar merhaba En güzel dil türkçe adlı sayfa, Türkçe sayfası ile birleştirilmeli ama galiba vikisözde birleştir şablonu yok yahut ben bulamadım. O yüzden mesaj yoluyla bildirmek istedim. Yanılmıyorsam Kaşgarlı Mahmut'un sözü olması lazım içerikteki yazının. Bakabilirseniz sevinirim. Saygılar--Merube 89msj 19:32, 26 Mart 2010 (UTC)
  • Bir ara ders yoğunluğum olmuştu :) Şu an rahatım... Geçmişten başlayıp temizliğe devam ediyorum.--вяí¢αи76ileti 16:29, 29 Mart 2010 (UTC)
Olur öyle :). Kolay gelsin, burada da devriye gibi bir özellik olsa aslında daha rahat edebilirsiniz belki. Gerçi burada aktif kullanıcı var mı?? Belki vikisözlükte işe yarayabilir ama. Elinize sağlık, Türkçe maddesini düzeltmişsiniz. Vakit bulabildiğinizde Kanuni diyalog maddesine de bakabilirseniz sevinirim. Kolaylıklar Sabri kardeş, iyi vikilemeler--Merube 89msj 21:21, 29 Mart 2010 (UTC)
  • Selamlar. Diyalog sözlerden oluşituğu için burada kalabilir ama aslına bakarsan ben de o konu hakkında bilgi sahibi değilim... Burada tek tük aktif kullanıcı var. Zaten yetkiyi de kısa süreliğine almıştım... Daha doğrusu normal başvuruydu ama oy kullanması için teşvik ettiklerimin pek fazla katkısı olmadığından 7 Haziran'a kadar sürecek bir hizmetlilik verildi... Burada şöyle 40-50 katkı yapsan bir dahaki seçimde süresiz yetkiyi almam için oy kullanırsın sanırım :) Dersler biraz yoğun oldu, burayla ilgilenemedim ama, inşalllah bir iki gün içinde bu siteyle de ilgilenip nerede kaldıysam oradan SDD'ye devam edeceğim...--вяí¢αи76ileti 01:03, 11 Nisan 2010 (UTC)
Ben dediğim gibi Kanuni versiyonunu ilk kez burada gördüm :). Kaynak aramak lazım aslında ama, bence şimdiden de değiştirilebilir. Çünkü genel bilgi o yönde. Sonradan kaynak da eklenir bence. Hımmm o zaman katkılarımı artırayım buralarda yahu. Hizmetli olmalısınız çünkü, aksi halde buralar öksüz kalır iyice. Ne kadar istiyorlar aktif kullanıcı gibi kabul görmek için vikisözde stewardlar? İnş. süresizi de alırsınız. Mayıs sonuna doğru adaylık sayfası açılır değil mi? Yoksa belli bir tarihi var mı tekrar oylama için? Kanuni diyolog sayfasının tartışmasına yorum bırakacağım şimdi bir de. Kolaylıklar, iyi çalışmalar. Sevgiler, saygılar--Merube 89msj 21:12, 11 Nisan 2010 (UTC)
Bir de Sabri, şablon:tl burada başka amaçla kullanılıyormuş, ancak bu biliyorsun vikipedide şablon:kategori şablonu olarak kullanılıyor. Ne yapabiliriz bu konuda ne dersiniz? Tl adlı şablona şu haliyle bağlantı da yok ama belki ileride kullanılabilir. Böyle şablonlar vikisözde gerekli şablonlar mı siz bilirsiniz diye danışmak istedim. Eğer öyle zaruri bir şablon değilse, şablon:kategori şablonu na yönlendirebilir misiniz size zahmet? Malum vikipedi yazarları çokça bu şekilde kullanacaklardır. Tekrar saygı ve sevgilerimle--Merube 89msj 22:41, 11 Nisan 2010 (UTC)
Kullanılmayan bir şablondu düzelttim...--вяí¢αи76ileti 20:35, 18 Nisan 2010 (UTC)
  • Sabri AnaSayfa'da Vikihaber'in üstünde İngilizce diyor. Onu rica etsem Türkçe diye değiştirebilir misin? Birde sanırım Meta'nın çok dilli olarak değiştirilmesi lazım. Kolay gelsin.--Reality006 14:53, 2 Nisan 2010 (UTC)

Cevap: Katılım çağrısı[değiştir]

Merhaba oylamaya katılmak için anlaşılan baya geç kalmışım. :) Uzun süredir Vikisöz'de oturum açmıyordum mesajınızı yeni görebildim. Kusuruma bakmayın.Bu imzasız yazı Atmaca27 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.


Çok teşekkür ederim sabri. Dün başladım aslında vikipedi ye yazmaya. Bu acemilk bu yüzden. :)--Lifeonline 07:50, 19 Şubat 2010 (UTC)

  • Sarınım oldu. kontrol edermisin.--Lifeonline 08:08, 19 Şubat 2010 (UTC)

Temporary access expired[değiştir]

Hello Sabri76. The temporary access you requested on this wiki has expired (see archived request). Thanks. Nick1915 09:54, 8 Haziran 2010 (UTC)


Teşekkür ederim. Önceden iyi bi temizlemiştik. 3 Madde kalmış onlarıda hallettim. Gözden kaçan olursa bilgilendirmenizi isterim. İyi günler.--Feyyazileti 15:56, 17 Temmuz 2010 (UTC)

  • II. mahmud sayfası düzeltmesi için sağol sabri

hizmetlilik[değiştir]

  • Selamlar. Meta'dan baktım. Nedense 3 aylığına sana yetkiyi vermişler. Yetki verene mesaj atıp bu oylamanın 3 aylık hizmetli yetkisine yönelik değil de devamlı bir hizmetli seçimi olduğunu bildirirsen 3 ay sonra yetki uzatmak zorunda kalmayız:)--вяí¢αи76ileti 07:27, 24 Eylül 2011 (UTC)
  • Orada diğer seçilen hizmetlileri bekletiyorlardı. Bana ise üç aylık vermişler, hizmetli listesinde bir hizmetli aktif gözüküyordu. İki aktif hizmetli fazla mı göründü ne :). Mesaj atıp durumu anlatırım artık... Şafak Gündüz 09:46, 24 Eylül 2011 (UTC)

Ne oldu[değiştir]

Sendemi beni engelleme aşkına kapılmaya çalışıyosun.Aguzer (mesaj) 18:33, 28 Kasım 2012 (UTC)


Kullanıcı grubu haklarında değişiklik[değiştir]

Köy çeşmesindeki oylama da fikir belirtebilir misin? --Mavrikant (mesaj) 15:50, 29 Aralık 2015 (UTC)