İçeriğe atla

Vikisöz:Hizmetlilik başvurusu/Ayshe17

Vikisöz, özgür söz dizini
Aşağıdaki bir başvurunun arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

Sonuç: Başarısız. Başvuru sayfasında yer alan "en az 5 oy" şartını sağlamadığı için oylama başarısız sayılmıştır.--вяí¢αи76ileti 05:55, 14 Eylül 2011 (UTC)

Sayısal sonuç
 Geçerli oy: 2
 Destek: 2
 Karşı: 0
 Tarafsız: 0
 Oran: %100

Oy verin! (0/0/0) Oylama bitiş tarihi 23:34, 22 Ağustos 2011 (UTC)

Ayshe17 (MesajKatkılarİstatistikler) – ADAYLIK AÇIKLAMASI «ρяιηтєя» 23:34, 15 Ağustos 2011 (UTC)Lütfen olumlu / olumsuz oyları gerekçelendirelim. Vikisöz çoğunluk demokrasisi değildir.
Oy vermeden ve/veya yorumda bulunmadan önce
Vikisöz:Hizmetlilik başvurularında kaçınılması gereken gerekçeler
sayfasına göz atmanız yararlı olabilir.


Olumlu Olumlu
[değiştir]

1. -- Açık ve net söylüyorum; normal olarak başvuru yaparken kullanıcı adı kısmını dahi atlamış birinin yeterliliği hususunda önyargılarım olurdu. Ancak şuan Vikisöz'ün içinde bulunduğu durum ve senin istekliliğinin yanında hızlı öğreniyor oluşunu görmem dolayısıyla olumlu bakıyorum. Vikisöz'de bana kalırsa aktif olan bir hizmetli yok. Tabii buraya katkı yapmak için hizmetliliğe ihtiyaç yok bu da bir gerçek; fakat yetkinleşme isteğin aşikar. Bu ve kısa zamanda yaptığın katkılarıda göz önünde bulundurarak destek veriyorum. Şafak Gündüz 16:21, 16 Ağustos 2011 (UTC)

2. -- Bu sitenin tek hizmetlisi şuan benim. Zaman bulup tek yapabildiğim şey günün sözlerini değiştirmek. Arada sırada sayfaları silmek veya düzenlemek. Benim üniversite sınavı sorunum var bu sebeple vakit pek bulamıyorum. Yaşıtım olup aynı sıkıntıyı seninde çekeceğini biliyorum ama yinede bir iş arkadaşı şart. Göreve başladıktan sonra her konuda yardım etmeye hazırım. --FeyyazMesajAtın 17:26, 16 Ağustos 2011 (UTC)

Olumsuz Olumsuz
[değiştir]
Tarafsız Tarafsız
[değiştir]
Geçersiz Geçersiz
[değiştir]
Yorum Yorum
[değiştir]

"Kendimi bildim bileli Türkçeciyimdir ve Türkçenin doğru konuşulması için elimden geleni yapmaktayım... Bir editör olmak, 'iyi' bir editör olmak hep istediğim bir şeydir... Henüz 17-18 yaşlarındayım ama şimdiden başlamak istiyorum böyle büyük yapımlarda çalışmaya... Vikisöz'e başlayalı bir ay oldu ve başvurumun kabul edilmesi halinde bu görevi hak ettiğimi göstermek için elimden geleni yaptım. Bazı ufak yanlışlarım olmuş olabilir, çaylaklığıma verin ama kuralları hızla öğrendiğimi düşünüyorum. Vikipedi ve kardeş projelerinin gelişimi için elimden geleni yapacağıma inanıyorum ve sizin de inanmanızı diliyorum. Şimdiden teşekkürler..." Kullanıcı:Ayshe17


Yukarıdaki bir başvurunun arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.