"Vikisöz:Hizmetlilik başvurusu/Nanahuatl" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
→‎20px|Olumsuz Olumsuz: Vito bana eposta atabilir misin lütfen?
(→‎20px|Olumsuz Olumsuz: Vito bana eposta atabilir misin lütfen?)
#:::::::::Daha önce de söyledim ve şimdi de söylüyorum; hatta sana değil, genele hitaben söylüyorum. Olaylara kişisel bakmayı, taraf olmayı, "bizler, onlar, şunun ekibi, bunun ekürisi" anlayışını bırakalım, WMF projeleri için iyi olanı yapma ortak noktasında buluşalım. Kişisel hırslar işin içine girince, verimlilik de düşüyor, dinamik de bozuluyor. Kişisel bakmayı bırakabilirsek, olumsuz oy vereni düşman bellemeyi de bırakabiliriz (Vikipedi tarihinde sayısız kez örneği görülmüş bir durum); farklılıkları olan insanlar olarak ortak bir payda yakalayarak birlikte çalışma zemini yaratabiliriz. Ben bunun için çabalıyorum; sizi de ne yaşanırsa yaşansın bu çabamda yanımda görmek isterim.
#:::::::::[[Kullanıcı:Vito Genovese|<font color="#008000">'''Vito Genovese'''</font>]] 16:42, 18 Ağustos 2012 (UTC)
#::::::::::Vito, sana başka şekilde ulaşamıyorum sanırım. Lütfen bana cevap verebilir misin eposta ile? Teşekkürler. --[[Kullanıcı:Stultiwikia|Stultiwikia]]<sup>[[Wikipedia:tr:User Talk:Stultiwikia|bana yaz]]</sup> 23:02, 20 Ağustos 2012 (UTC)
# {{karşı}} topluluğun görüşüne kulak verelim. [http://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Hizmetlilik_ba%C5%9Fvurusu/Rapsar bir], [http://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Hizmetlilik_ba%C5%9Fvurusu/Rapsar_2 iki], [http://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Hizmetlilik_ba%C5%9Fvurusu/Rapsar_3 üç] ve [http://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Hizmetlilik_ba%C5%9Fvurusu/Rapsar_4 dört]..--[[Kullanıcı mesaj:Kibele|<font color="#800000">'''kibele'''</font>]] 08:05, 18 Ağustos 2012 (UTC)
#:[http://meta.wikimedia.org/wiki/Requests_for_comment/Sysop_abuse_on_the_Turkish_Wikipedia Peki siz topluluk fikrine kulak verdiniz mi?] Kibele, istifa etmeyip hala hizmetli olmak nasıl bir duygu? Oradakiler topluluk değil mi? Viki dışı karar almak çok kurallara uygun değil mi? Buradaki oylama için de emailleşip karar aldınız mı? Gerçi ilk üç karşı hizmetlilerden gelmiş. şaşırmadım. Birazdan buraya diğer karar alanlar da gelecek. --[[Kullanıcı:Cemallamec|Hedda Gabler]] ([[Kullanıcı mesaj:Cemallamec|mesaj]]) 09:43, 18 Ağustos 2012 (UTC)

Gezinti menüsü