Vikisöz tartışma:Silinmeye aday sayfalar

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Birtakım noktalar[değiştir]

  • Buraya eklenen silinmeye aday sayfaların durumu genellikle 5 gün (bu süre tartışmanın durumuna göre uzayabilir) içinde oylanarak karara bağlanır. Kullanıcıların çok miktarda hızlı silme yönünde oy vermesi durumunda 5 günlük süre beklenmeksizin oylama sonuçlandırılabilir. gibi bir cümle var. Bu beş günlük süreyi, buranın koşullarına göre on güne çekelim derim ben. Hızlı silme ile ilgili kısmı da kaldırabiliriz.
  • Oylama sonucuna göre sayfa: gibi bir bölüm altındaki "Uygun şekilde düzenlenir", "Diğer Wikimedia projelerine gönderilir (Transwiki: Vikikitap, Vikipedi, Vikisözlük, Vikikaynak veya diğer dillerdeki Vikipedi'ler)" ve "İsmi değiştirilir" maddelerini kaldıralım derim. Vikisöz ile alakası yok pek bunların (varsa belirtiniz :)
  • Bir sayfanın silinmesine dayanak olabilecek geçerli nedenler şunlardır: kısmına buraya uygun maddeler eklemek lazım.--Rapsar (mesaj) 14:39, 4 Kasım 2012 (UTC)
10 gün idealdir. Neler eklenebilir buraya yazarız. İkinci kısımda belirttiklerinde haklısın kaldırıyorum onları. :) SD ekranına da ekleniyor SAS. --Vitruvian (mesaj) 19:11, 8 Kasım 2012 (UTC)