İçeriğe atla

Vikisöz:Hizmetlilik başvurusu/Berrram

Vikisöz, özgür söz dizini
Aşağıdaki bir başvurunun arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

Sonuç: Başarılı. Berrram, oylama sonucunda hizmetli olarak seçilmiştir. Görevinde başarılar dilerim. Uğurkent (mesaj) 10:07, 22 Mart 2015 (UTC)

Sayısal sonuç
 Geçerli oy: 7
 Destek: 7
 Karşı: 0
 Tarafsız: 0
 Oran: %100

Berrram[değiştir]

Oy verin! (0/0/0) Oylama bitiş tarihi 08:41, 22 Mart 2015 (UTC)

Berrram (MesajKatkılarİstatistikler) – – hizmetli başvuru sayfasında yazanları alıntılayarak başlayayım:

Bir kullanıcının hizmetli olması için, tarafsız olması, Vikisöz yapısını biliyor olması ve grup çalışmasına uygun olması gerekir. Ayrıca problemler karşısında soğukkanlılığını koruması da önemli bir gerekliliktir. Tabii ki, bütün bu özelliklerini kullanıcı olarak yaptığı çalışmalarda göstermiş olması gerekmektedir.
Topluluk hizmetli yetkisini güvenilir kullanıcılara verirler, ve bu sebeple adayların, diğer kullanıcıların (adaylar) hakkında (adayların) güvenilir olup olmadıklarına karar verebilecekleri kadar uzun bir süre Vikisöz'de bulunmuş olmaları gerekir. Hizmetlilerden yüksek standartlarda davranış ve rehberlik yeteneği beklenir, zira diğer Vikisözcüler yardım ve öğüt almak için sıklıkla hizmetlilerin kapısını çalarlar.

son paragrafta 'Madde yazmak gibi işler ikinci planda kalır.' dese de, iş yoğunluğunun azlığı nedeniyle bunun şimdilik çok dikkate alınır birşey olduğunu düşünmüyorum, berram'ın vikisöz geliştirme çabasının aynı şekilde sürmesini diliyorum.

vikisöz'ün sakin yapısı nedeniyle politikalar konusuna çok ilgi gösterilmese de, buradaki çalışma ortamını yaratan kullanıcıların bu noktalardaki eksiklerini de gidereceklerine inanıyorum. tarafsız olmak ve viki geleneğini özümsemek yeterlidir.

bu nedenle ve köy çeşmesindeki konuşmalara dayanarak berram'ı aday gösteriyorum.

berram, adaylığı kabul ettiğini belirtirsen sevinirim. kolay gelsin herkese. kibele 08:41, 15 Mart 2015 (UTC)


Teşekkürler Kibele adaylığı kabul ediyorum. Berrram (mesaj) 10:49, 15 Mart 2015 (UTC)Lütfen olumlu / olumsuz oyları gerekçelendirelim. Vikisöz çoğunluk demokrasisi değildir.
Oy vermeden ve/veya yorumda bulunmadan önce
hizmetlilik başvurularında kaçınılması gereken gerekçeler
sayfasına göz atmanız yararlı olabilir.


Olumlu Olumlu[değiştir]
  1. Öncelikle adaylığı kabul edeceğini umarak destekliyorum kendisini. şurada Babatalion'a söylediğim şeyler Berram için de geçerli. --Science (mesaj) 08:48, 15 Mart 2015 (UTC)
  2. En aktif kullanıcılardan birisi. Bu görevi de layıkıyla yapabileceğini düşünüyorum. --Diyapazon(Mesaj) 11:31, 15 Mart 2015 (UTC)
  3. Benim görüşüm de Berrram'ın bu sorumluluğu yerine getirebileceği yönünde. Uzun süredir ve düzenli olarak katkı yapan bir kişi olarak lâyıkı ile yerine getirebileceğini düşünüyorum. ~ BabatolianİLETİNİZ... 12:52, 15 Mart 2015 (TSİ)
  4. Bu görevi başarabileceğine inanıyorum. Uğurkent (mesaj) 15:26, 15 Mart 2015 (UTC)
  5. Uzun zamandır Vikisöz'e verdiği emeğe istinaden hizmetli olmasını destekliyorum. Politikaları kavradığına inancım tam. --Mavrikant (mesaj) 18:53, 15 Mart 2015 (UTC)
  6. Bu görevi layıkıyla yerine getireceğini düşünüyorum --Hacitalha 20:35, 15 Mart 2015 (UTC)
  7. adaylık için yazdıklarıma ve diğer kullanıcıların söylediklerine dayanarak.. --kibele 12:01, 17 Mart 2015 (UTC)
Olumsuz Olumsuz[değiştir]
Tarafsız Tarafsız[değiştir]
Geçersiz Geçersiz[değiştir]
Yorum Yorum[değiştir]

Yukarıdaki bir başvurunun arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.