İçeriğe atla

Şablon tartışma:Biyografi

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikisöz, özgür söz dizini
Son yorum: Modern primat tarafından 1 yıl önce "kişi maddesi değil" başlığına
  • Şablonda hala hata var alt tarafta boşluk oluştu.--Reality006 15:17, 16 Ekim 2010 (UTC)

Tamamdır arkadaşlar. Biyografi kullanıcı bilgi kutusunu dönüştürdüm. Onaylarsanız o kadar bilgi kutulu maddeyi değiştirmeye gerek kalmayacak. Test ettim çalışıyor.--Aguzer|iletişimEP 18:44, 20 Aralık 2012 (UTC)

ölmeden[değiştir]

bu bilgi kutusundaki 'ölümü' ibaresi parametre girilmeyince gizlenemiyor mu? kabak gibi yazıyor yaşayan kişilerin sayfalarında, hoş olmuyor. --kibele 11:38, 27 Ocak 2014 (UTC)

"kişi maddesi değil"[değiştir]

evet... ben maddelerde biyografi şablonunu kullanmayı çok severim. acayip severim. bir sürü bağlantı veriyor, bilgi kutusu oluşturuyor, görsel koyuyor ve hepsini basit bir kullanım ile sunuyor. evet.. ehm.. işte, kullanıcılar "bu kişi maddesi değil!!!!" diyor bazen, kişi maddesi olmayanlar için.. ben de naptım??? üstün zekamı kullandım... ve!!! karşınızda!!! Şablon:Wmbağlantılarıvebilgikutusu veya kısa hâli ile Şablon:Wmbb!!! https://tr.wikiquote.org/w/index.php?title=%C5%9Eablon:Wmba%C4%9Flant%C4%B1lar%C4%B1vebilgikutusu&redirect=no(aslında yalnızca şablon:biyografi'ye yönlendirme yaptım...)


@ToprakM ve @Victor Trevor ne düşünüyorsunuz? rahatsız etmemek için "görünmez çağırma" yapıyorum. esenlikler, kolay gelsin....... ----modern_primat ඞඞඞ⚖️İLETİ 19.31, 11 Ağustos 2022 (UTC)Yanıtla

bkz: Tartışma:Antalya ---modern_primat ඞඞඞİLETİ 10.35, 12 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla