"Kullanıcı mesaj:ToprakM" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
(→‎Vikipedi: The Biltz: yeni başlık)
Etiketler: Mobil değişiklik Mobil web değişikliği
Atakan Beyin kitabını okudum. Neredeyse hepsi Vikipedi sitesinden alınmış, çok az bir farkla kopyalamıştı. Hayatım boyunca Hitler'in birçok konuşmalarını dinledim. Böyle bir şeyi söylediğine dair en ufak bir kanıt yoktur. Bu yazdığı şey kurgudur. Vikipedi gibi büyük bir sitede, gerçek olaylarda kurgu olmamalıdır. Ben kendim düzenleyemedim, hata mesajı aldım. Bahsettiğim bölüm: The Biltz bölümünün "Öncesi"nde yazan şu kelimelerin silinmesini rica ediyorum.
Hitler, 19 Temmuz’da “Ben Britanya İmparatorluğu’nu yıkmak istemiyorum. Benimle barış yapın, pazarlığa oturalım” dedi ama İngilizler bu ültimatomu dinlemediler, savaşmaya devam ediyorlardı.[2] [[Kullanıcı:DrArdeN|DrArdeN]] ([[Kullanıcı mesaj:DrArdeN|mesaj]]) 17.05, 1 Ocak 2019 (UTC)
 
== Abdülkâdir Geylânî ==
 
Merhaba. [[Abdülkādir Geylânî]] maddesinin eski adı ''Abdülkâdir Geylânî'' idi. Türkçede 'â' kullanılıyor ama 'ā' kullanılmıyor. Niçin madde adını değiştirdiniz? - <span style="text-shadow:gray 0.1em 0.1em 0.2em; class=text">[[Kullanıcı mesaj:Felecita|<font color="#D40000" face="Tahoma">'''F'''</font><font color="black" face="Tahoma" size="2">elecita</font>]]</span> 18.40, 3 Ocak 2019 (UTC)
6.888

değişiklik

Gezinti menüsü