Kullanıcı mesaj:ToprakM

Vikisöz sitesinden
(Kullanıcı mesaj:TmY e12 sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikipedi nedir?
Türkiye'den Vikipedi'ye erişim bir yıldır engelli.
Lütfen Mesajlarınızı Sol Üstteki ''Konu ekle''ye Basarak Ekleyiniz Ve Mesajınızın Sonuna 4 Adet Tilde ''~~~~'' Koymayı (İmza atmayı) Unutmayınız.

Vikipedi: The Biltz[değiştir]

Atakan Beyin kitabını okudum. Neredeyse hepsi Vikipedi sitesinden alınmış, çok az bir farkla kopyalamıştı. Hayatım boyunca Hitler'in birçok konuşmalarını dinledim. Böyle bir şeyi söylediğine dair en ufak bir kanıt yoktur. Bu yazdığı şey kurgudur. Vikipedi gibi büyük bir sitede, gerçek olaylarda kurgu olmamalıdır. Ben kendim düzenleyemedim, hata mesajı aldım. Bahsettiğim bölüm: The Biltz bölümünün "Öncesi"nde yazan şu kelimelerin silinmesini rica ediyorum. Hitler, 19 Temmuz’da “Ben Britanya İmparatorluğu’nu yıkmak istemiyorum. Benimle barış yapın, pazarlığa oturalım” dedi ama İngilizler bu ültimatomu dinlemediler, savaşmaya devam ediyorlardı.[2] DrArdeN (mesaj) 17.05, 1 Ocak 2019 (UTC)

Abdülkâdir Geylânî[değiştir]

Merhaba. Abdülkādir Geylânî maddesinin eski adı Abdülkâdir Geylânî idi. Türkçede 'â' kullanılıyor ama 'ā' kullanılmıyor. Niçin madde adını değiştirdiniz? - Felecita 18.40, 3 Ocak 2019 (UTC)

Sebebinden emin değilim. Yeniden taşıyorum. Uyardığınız için teşekkürler --ToprakM 14.32, 5 Ocak 2019 (UTC)

Engel[değiştir]

Merhaba. 62.29.8.146 IP numarasını engeller misiniz? Uyarıma rağmen kendi sözlerini siteye eklemek konusunda ısrarcı. - Felecita 00.58, 25 Mayıs 2019 (UTC)