Tartışma:Okan Yalabık

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Kaynaksız[değiştir]

  • Aşk dengesizliktir aslında. Bu konular üzerinde ahkam kesmek çok doğru değil ama şöyle diyebilirim, çok yüksek bir yerlerden kapakların açılması ve suyun aşağıya şiddetli bir şekilde akması gibi tanımlayabilirim kendime göre aşkı. Ama musluğu bağladığınız zaman mantıklı bir sevgi iilişkisine dönüşebiliyor aşk.
  • Şu anda yaşadıklarımız, geçmişte yaptıklarımızdan dolayıdır hep... Ben buna inanıyorum... Bu aynı zamanda Hatırla Sevgili'nin de en temelinde söylemek istediği şeydi... Eğer Necdet'i oynamasaydım bu güne kadar severek oynadığım iki rolden bir tanesini oynamamış olacaktım.
  • Yaşıyorsa (Necdet), memleketle ilgili kitapları basılmış bir yazar olurdu sanırım.
  • Derdi olan rolleri seviyorum. Derttir rolleri izlenir kılan. O karakterin ne kadar çatalı, ne kadar derdi varsa o kadar eğlenceli oluyor o rolle uğraşmak.
  • Fotoğraf, özgür olduğum bir alan. Bu nedenle profesyonelce yapmak istemiyorum. Hata yapması da keyifli.
  • Benim idolüm Bülent Emin Yarar’dır. Dünyadan Marlon tabi, yani aslında benim onu beğeniyorum demem bile ayıp, son peygamber Marlon diyebiliriz belki.
  • İkisine de çok ihtiyaç duyuyorum. Kalabalık her zaman hoş değil, yalnızlık da öyle.

Turgut46 04:19, 28 Aralık 2016 (UTC)


Ay lütfen ama @Turgut46. Ben bu maddeye kaynaksız tek kelime eklemedim. Kaynaktan boğulmasın diye her kelimenin sonuna ref eklemedim. Kaba bi web araması yapsan görürsün. Ama yine de madem silmişsin bende bu sefer kaynaklarıyla birlikte eklerim. OkanfanEvet benim? 04:58, 28 Aralık 2016 (UTC)
Köy çeşmesinde yazdığım son açıklamayı gördünüz mü? Her sözün sonunda kaynak göstermenin hiçbir yanlış tarafı yoktur bence. Bu arada bazı kaynaklar için sadece düz metin kullanmışsınız, bağlantı vermemişsiniz. Bağlantı verebiliyorsanız bağlantı veriniz, böylelikle doğrulamak daha kolay olur. Hayırlı günler. --Turgut46 07:42, 28 Aralık 2016 (UTC)

Düz metin kullandığım kaynakların bazıları süreli yayınlar olduğu için nette bulunmuyor bi kısmı. Ben onları basılı şekilde elde ettim. Eğer nete düşmüşse eklerim. OkanfanEvet benim? 10:23, 28 Aralık 2016 (UTC)

Biraz daha ayrıntıya girebilir misiniz, rica etsem? Öğneğin Akşam gazetesi, 2009 yazmışsınız. Bu çok genel bir kaynak. Daha da özelleştirilmesi lazım. --Turgut46 11:51, 28 Aralık 2016 (UTC)

Sözkonsu kaynakta gazetenin çıktığı tarihi de ekledim, gazetecinin ismini de eklemiştim. İnternete yine de bakıcam, düz metin olarak eklenmişse linkini eklerim. Kullandığım çoğu dergi ve gazete elimde var, sayfa numaralarını bile ekledim (ISSN numaralarını eklemek istiyordum, beceremedim:) ) mümkün olsaydı elimdeki küpürleri eklerdim. Ama genel olarak kaynaksız ya da doğrulanabilirliğinden emin olmadığım bir söz eklemedim kesinlikle. OkanfanEvet benim? 12:15, 28 Aralık 2016 (UTC)