İçeriğe atla

Tartışma:Abdullah Gül

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikisöz, özgür söz dizini

Silinme isteği nedeni[değiştir]

  • Şu an bulunan iki adet söz "Vikipedi ne değildir?" politakası uyarınca silinmesi gereken sözlerdir. Doğal olarak madde içeriği boşalacağı için madde silinmesini talep ettim. Sözler tamamen propaganda amaçlı, kişinin onurunu zedeleyecek sözlerdir.--Koc61 23:58, 23 Mart 2010 (UTC)
  • Yine "Vikipedi:Tarafsız bakış açısı"nın ihlal edildiğini düşünüyorum.--Koc61 23:58, 23 Mart 2010 (UTC)
  • Ayrıca "Abdullah Gül'ünü de al git. - Laiklik Mitinglerinden" sözünde kayda değer bir kaynak olduğunu düşünmüyorum. Zaten Laiklik Miting'lerinde böyle bir söz söylendiğine dair bir kaynak yok. Olsa dahi mitingde vatandaşın söylediği sözler vikisöz için kayda değer midir?Koc61 23:58, 23 Mart 2010 (UTC)
    • Öncelikle burası Vikipedi değildir :). Maddeyi geliştirmeye yönelik katkılara kapımız her zaman açıktır. Onun söylediği sözler de yazılabilir... Sonuçta hakkında yapılan yorumlar da yazılabildiğine göre, bunlar onu seven veya sevmeyen yorumlar olabilir. Sadece bariz tarafsızlık ihlallerine müdahale yapıyoruz. Eğer dediğin şekilde davranmış olsaydık, burada pek madde kalmazdı:))--вяí¢αи76ileti 14:31, 29 Mart 2010 (UTC)