Kullanıcı mesaj:Tragic Kingdom/Ana sayfa

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Ufak notlar[değiştir]

  • Günün sözü kısmı, adından da anlaşılabildiği gibi her gün yenilenecek (mevcut sisteme devam).
  • Popüler kültürden alıntılar kısmı tamamen rastgele olacak. Yani belli sözlerin yer aldığı bir havuzumuz olacak ve kullanıcılar sayfayı her yenilediğinde farklı bir sözle karşılaşacak.
  • Seçilen maddeler kısmı için de yine bir havuz oluşturulacak ve sayfa her yenilendiğinde farklı seçilen maddeler çıkacak.--Rapsar (mesaj) 21:13, 12 Kasım 2012 (UTC)
Üçüncü noktayı tam olarak gerçekleştirebilmek için kendi deneme sayfama taşımıştım tasarımı, tartışma sayfasına da bunu yazmıştım :) Hala Sadrettin'in cevabını bekliyoruz, bakalım. X kadar madde içerisinden Y kadar maddeyi rastgele seçecek bir şablon arıyoruz şu an.--Rapsar (mesaj) 20:00, 30 Kasım 2012 (UTC)
Yapılabilir kanımca ama çok farklı tarzlarda. Mesela on tane kutucuk oluşturulup eklenebilir ve rastgele bunlar gözükür. --Hedda Gabler (mesaj) 20:05, 30 Kasım 2012 (UTC)
Senin dediğin şey, X kadar "onlu" paketlerden rastgele atama yapmak sanırım? Üç tane onlu paket var ve bunlar rastgele gözükecek. Yanlış anlamıyorum değil mi? Bu şekilde olunca hep aynı kombinasyonlar geliyor diye pek istemiyorum, şahsen. Ben de yapmıştım aslında bunu da, esas o dediğim şeyi yapamadım bir türlü :)--Rapsar (mesaj) 20:43, 30 Kasım 2012 (UTC)