Kullanıcı mesaj:Kutsalyolcusu

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
  • Hoş geldiniz Kutsalyolcusu. Katkılarınızın devamını dilerim, iyi çalışmalar. Vitruvian (mesaj) 19:11, 9 Ocak 2014 (UTC)
  • İyi olduğu aşikar. Başka kuklalara örnek olsun. :) Teşekkürler, iyi çalışmalar tekrardan. Vitruvian (mesaj) 19:30, 9 Ocak 2014 (UTC)

kullanıcı sayfası[değiştir]

merhaba, katkılar için teşekkürler. ancak bir hatırlatma yapmak isterim. kullanıcı sayfanızda projeyle ilgisi olmayan bağlantılar paylaştığınız görülüyor. bildiğiniz gibi viki projelerindeki kullanıcı sayfalarında ve mesaj sayfalarında ideolojik, siyasi, kişisel (özgeçmiş, vs. gibi), reklam içeren, telifli veya herhangi başka bir viki politikasına aykırı içerik bulundurmuyoruz. kullanıcı sayfalarında vikisöz'de yaptıklarımız ve projelerimiz gibi konuları ve bildiğimiz dilleri paylaşıyoruz. kullanıcı sayfanızı buna uygun şekilde düzenlerseniz seviniriz. kolay gelsin. --kibele 09:46, 24 Ocak 2014 (UTC)

Fehullah Gülen'in Başörtüsü Hakkında Sözleri[değiştir]

Merhaba, Haydi bir referans şablonu çalışmadı diyelim, diğer iki referanslı başörtüsü lafları neden kaldırdın? Yozer1 (mesaj) 12:04, 25 Şubat 2014 (UTC)