İçeriğe atla

Kullanıcı mesaj:Kayra

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikisöz, özgür söz dizini
(Kullanıcı mesaj:Kaylorensen sayfasından yönlendirildi)
Son yorum: Kaylorensen tarafından 1 yıl önce İyi bayramlar başlığına

Gecikmiş bir hoş geldin![değiştir]

İşte size Vikisöz, Kaylorensen için hoş bir karşılama diliyoruz. Zaten bir süredir yaptığınız katkılarınız için teşekkür etmek istedim. Yolunuzu bulmakta başarılı olmanıza rağmen, editörlerin Vikisöz'den en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan aşağıdaki bağlantılardan bazılarını takip edebilirsiniz:

Ayrıca, tartışma sayfalarına bir mesaj gönderdiğinizde, dört adet tilde (~~~~) kullanarak mesajın sonuna imza bırakmanız gerekir; bu, kullanıcı adınızı ve anlık tarihi otomatik olarak koyar.

Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikisöz kullanıcı olmaktan hoşlanırsınız! Herhangi bir sorunuz olursa, mesaj sayfama bir mesaj bırakmaktan çekinmeyin.

Tekrar hoş geldin! ---modern_primat ඞඞඞİLETİ 15.19, 27 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla

eklediğiniz hitler sözlerini filmde olduğunu belirttiniz, değişiklik özetinde öyle yazıyor. o zaman neden madde içinde yer almasın ki? iki tane" ' " işaretini kullanarak yazıları italik hâle çevirip "şu filmdeki sözleri" diye belirtebilirsiniz. ---modern_primat ඞඞඞİLETİ 17.00, 27 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla

vikisöz 5000[değiştir]

%100
İlerleme: 5000/5000 madde


merhabalar, esenlikler vikisözcü!

vikisöz'ü ocak ayı, olmazsa şubat ayı içerisinde 5000 maddeye ulaştırmaya var mısın? o zaman lütfen oku:

açacağımız maddelerin vikipedi'de de okunan maddeler olması gerektiğini düşünüyorum(yine de istediğin vikisöz maddesini açabilirsin! bu sana kalmış :D!). öbür türlü etkili olur muyuz? bu yüzden vikipedi'de en çok okunan maddeler listesine göz atmanı öneriyorum. oradakiler için vikisöz'deki açılmamış maddelerin listesini buradan bulabilirsin.

bu meşakkatli bir iş olacak[değiştir]

o yüzden maddeleri kolaylık için seri açmamız lazım:

  • buradan içini dolduracağın taslağı al, oluşturacağın maddeye yapıştır. şuna benzer bir görüntü elde etmen lazım.
  • maddenin vikipedi'deki karşılığından girişte bulunan paragrafı kopyala yapıştır yapıyoruz(işlemleri kaynak görüntülemesi ile yap ki viki bağlantıları çalışsın). bu vikisöz'deki maddeye öz bilgi katacak. önizleme ile gereksiz olduğunu düşündüğün yerleri kırp.
    • vikisöz'de maddenin ismini arat. hem daha önce var olup olmadığını görürsün hem de bir söz bulursun belki. sözü bulmuşsan kaynağıyla beraber kopyala yapıştır yap ve kimin söylediğini de belirt. eğer halihazırda madde var ise yönlendirme yap. farklı isim olduğundan listede kırmızı gözüküyor olabilir.(istersen bunu en başta yap)
    • ilgili söz vikisöz'de yoksa, bu artık sana kalmış. vikiveri'de diğer vikisöz dillerinde onun maddesi varmıymış öğren. eğer varsa bir sözü bul, çevirisini yap ve koy. yoksa artık aklına gelen bir sözünü internette arat, kaynakla beraber koy. aklına da gelmiyorsa maalesef başka maddeye geç.
      • son olarak vikiveri'ye, açtığın vikisöz maddesini ekle.

girişi koyduk, kaynaklı sözü de koyduk. vikiveri'ye ekledik. tamam bitti. amacımız tek bir söz koymaktı. genel ağdaki özgür bilgiye yardımın için sonsuz teşekkürler! ---modern_primat ඞඞඞİLETİ 15.20, 27 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla

İyi bayramlar[değiştir]

Bayramınızı kutlar beyaz liste olarak katkılarınızın devamını dilerim. Olumlu değişiklik örüntünüz sebebiyle kullanıcı grubunuzu beyaz liste olarak güncelledim. Mustafa MVC 17.47, 21 Nisan 2023 (UTC)Yanıtla
Teşekkürler! Sizinde bayramınızı kurlarım. İyi günler, iyi vikiler! Kaylorensen (mesaj) 17.48, 21 Nisan 2023 (UTC)Yanıtla