Kullanıcı mesaj:188.57.169.163

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldiniz![değiştir]

Merhaba ve Türkçe Vikisöz'e hoş geldiniz!

Bu IP adresini kullanan bir kişi 188.57.169.163, politikalarımıza uymayan ve dolayısıyla bir editör tarafından geri alınmış  to Kung Fu Panda sayfasında düzenlemeler yapmıştır. Bununla ilgili daha fazla bilgi için Vikisöz'ün vandalizm ve diğer ilgili politikalara bakınız. Eğer bunu yapan siz değilseniz, diğer editörlerle karışıklıktan kaçınmak için bir kullanıcı adı almayı düşünebilirsiniz.

Vikisöz'deki sayfaları okumak veya düzenlemek için giriş yapmanıza gerek yoktur, ancak bir hesap oluşturmanın birçok faydası vardır. Giriş yapmadan değişiklik yaparsanız, IP adresiniz sizi tanımlamak için kullanılır.

Yeni gelenler için yararlı olabilecek bazı bağlantılar:

Ayrıca, tartışma sayfalarına bir mesaj gönderdiğinizde, dört adet tilde (~~~~) kullanarak mesajın sonuna imza bırakmanız gerekir; bu, kullanıcı adınızı ve anlık tarihi otomatik olarak koyar. Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikisöz kullanıcı olmaktan hoşlanırsınız! Herhangi bir sorunuz olursa, mesaj sayfama bir mesaj bırakmaktan çekinmeyin.

Tekrar hoş geldin! --ToprakM 22.07, 9 Eylül 2018 (UTC)[yanıtla]


Bu sayfa henüz bir kullanıcı hesabı oluşturmamış veya hesabını kullanmayan bir anonim kullanıcının mesaj sayfasıdır. Bu nedenle bu kişileri belirtmek için rakamsal IP adresini kullanmak zorundayız. Bu gibi IP adresleri birçok kullanıcı tarafından paylaşılabilir. Eğer siz de bir anonim kullanıcıysanız ve size sizin ilginiz olmayan iletiler geliyorsa, lütfen diğer anonim kullanıcılarla olabilecek olan karmaşayı önlemek için bir hesap edinin veya oturum açın.