İçeriğe atla

Chris Rock

Vikisöz, özgür söz dizini
Chris Rock
Doğum tarihi 7 Şubat 1965, 1965
Doğum yeri Andrews, Güney Karolina
Vikipedi maddesi
Vikiveri öğesi
Chris Rock ile ilgili daha fazla bilgiye Vikipedi'den ulaşabilirsiniz.

Christopher Julius Rock III (d. 7 Şubat 1965) Amerikalı komedyen, aktör, yönetmen, televizyon ve film yapımcısı, senarist.

  • İlişkiye girmek kolay, sürdürmek zordur.
İlişkiyi sürdürmek niye zordur? Yalanı sürdürmek zordur çünkü.
Çünkü kendiniz gibi davranınca kimseyi elde edemezsiniz. Yalan söylemeniz lazım.
Olduğunuz gibi görünüp davranarak, ya da her zamanki gibi konuşarak kimseyi elde edemezsiniz.
Biriyle ilk kez tanıştığınızda aslında onunla tanışmıyorsunuz. Onun temsilcisiyle tanışıyorsunuz. (Bigger & Blacker adlı gösterisinden)
  • Her an yalan söylüyoruz beyler. Öyle çok söylüyoruz ki bu artık bir lisan oldu. (Bigger & Blacker adlı gösterisinden)
  • Amerika, insanların dolu mideyle ava çıktıkları dünyadaki tek ülke. (Never Scared adlı gösterisinden)
  • Amerikalılar paraya tapıyor. Bankaların neden pazar günleri kapalı olduğunu hiç düşündünüz mü? Öyle olmasa kiliseler boş kalırdı. (Never Scared adlı gösterisinden)
  • Cinsel ilişki, duşunu almış bir şekilde temiz örtülerin üzerinde yapılandır. Kiralık bir arabanın arka koltuğunda yapılan ise düzüşmektir. (Never Scared adlı gösterisinden)
  • Benzin o kadar pahalı ki ne zaman depomu doldursam, penisimi çıkarıp benzinlikte, oracıkta boşalıyorum. Öyle yapıyorum, doldurduktan sonra boşalıyorum. Neden, biliyor musunuz? Çünkü o kadar para verince gelmeye alışmışım. (Kill the Messenger - London, New York, Johannesburg adlı gösterisinden)
  • Erkeklerin paralarını idareli kullanmaları önemli. Kadınlar için de öyle ama bizim için olduğu kadar değil. Neden mi? Çünkü kimse parasız olduğunuz için sizi becermekten kaçmaz. Kukunuz parasal nedenlerle asla geri çevrilmez. (Kill the Messenger - London, New York, Johannesburg adlı gösterisinden)