İçeriğe atla

Şablon:Koruma-taşıma-vandalizm

Vikisöz, özgür söz dizini
Şablon belgelemesi Belgeleme

Kullanım

  • Normal şablon için {{koruma-taşıma-vandalizm}} kodunu kullanın.
  • Silinme tartışmasına bağlantı vermek için {{koruma-taşıma-vandalizm|sas=Vikisöz:Silinmeye aday sayfalar/Örnek}} kodunu kullanın.
  • Spesifik bir bitiş tarihi için {{koruma-taşıma-vandalizm|bitiş=<gün> <İngilizce ay adı> <yıl>}} kodunu kullanın. Bitiş parametresi değerine örnek olarak 24 December 2011 verilebilir. Şablonun yapısı gereği ay değerinin İngilizce olarak girilmesi zorunludur.
  • Şablon, standart olarak sayfanın sağ üst köşesinde bir asma kilit sembolü görüntüler. Bunun yerine sayfanın üst ortasında bir bilgi kutusu görüntülemek istiyorsanız {{koruma-taşıma-vandalizm|küçük=hayır}} kodunu kullanın. Kullanıcıya açıklama yapılmasının önemli olduğu durumlarda bu yönteme başvurulmaktadır.

(UTC) otomatik olarak eklenecektir.

Bu şablon, sadece taşıma korumasına alınmış sayfalarda görünür olacaktır. Sayfaları sadece hizmetlilerin koruma altına alabileceğini unutmayın.

Bu şablon, sadece vandalizm nedeniyle taşıma korumasına alınmış sayfalar için kullanılır.

Yüksek trafik nedeniyle nedeniyle taşıma korumasına alınmış sayfalar için {{koruma-taşıma-süresiz}}, anlaşmazlık nedeniyle taşıma korumasına alınmış sayfalar için {{koruma-taşıma-anlaşmazlık}}, diğer durumlar için de genel {{koruma-taşıma}} şablonunu kullanın.

Bu şablon, eklendiği sayfaları Kategori:Vandalizme karşı taşıma korumasına alınmış sayfalar ve Kategori:Koruma süresi sona ermiş sayfalar'ın içine yerleştirmektedir.
Diğer sayfalar da isim alanlarına göre Kategori:Taşıma korumasına alınmış proje sayfaları, Kategori:Taşıma korumasına alınmış kullanıcı ve kullanıcı mesaj sayfaları ya da Kategori:Taşıma korumasına alınmış tartışma sayfaları'nın içine yerleştirilmektedir.

Ayrıca bkz

Politika - {{koruma-ana}} Tam Yarı Taşıma
Genel: {{koruma}} {{koruma-taşıma}}
Anlaşmazlık: {{koruma-anlaşmazlık}} Yok {{koruma-taşıma-anlaşmazlık}}
Vandalizm: {{koruma-vandalizm}} {{koruma-taşıma-vandalizm}}
Yüksek trafiğe sahip şablonlar: {{koruma-şablon}} Yok
Engellenmiş kullanıcının mesaj sayfası: {{koruma-mesaj}} {{koruma-yarı-mesaj}} Yok
Uzun süreli: Yok {{koruma-yarı-süresiz}} {{koruma-taşıma-süresiz}}
Tartışma sayfası bilgisi: {{koruma-tartışma-süresiz}} {{koruma-tartışma-geçici}} Yok
Oluşturma koruması: {{koruma-oluşturma}} Yok