Şablon:Koruma-taşıma-anlaşmazlık/belge

Vikisöz, özgür söz dizini

Bu gördüğünüz, Şablon:Koruma-taşıma-anlaşmazlık için bir belgeleme sayfasıdır. Doğrudan tek başına görüntülendiği zaman, bağlantıların kullandığı bazı değişkenler bozuk gözükebilir. Bu durum genellikle normaldir, bu değişkenler yerine doğrudan koda yazılmış (hard coded) sayfa adları veya URL'ler yazmayın.

Kullanım[değiştir]

  • Normal şablon için {{koruma-taşıma-anlaşmazlık/belge}} kodunu kullanın.
  • Silinme tartışmasına bağlantı vermek için {{koruma-taşıma-anlaşmazlık/belge|sas=Vikisöz:Silinmeye aday sayfalar}} kodunu kullanın.
  • Spesifik bir bitiş tarihi için {{koruma-taşıma-anlaşmazlık/belge|bitiş=<gün> <İngilizce ay adı> <yıl>}} kodunu kullanın. Bitiş parametresi değerine örnek olarak 24 December 2011 verilebilir.
  • Sadece sayfanın sağ üst köşesinde bir simgenin görülmesini istiyorsanız {{koruma-taşıma-anlaşmazlık/belge|küçük=evet}} kodunu kullanın. Bu yöntem anlaşmazlık nedeniyle korumalı sayfalar için önerilmemektedir, zira kullanıcıya hiçbir açıklama sunmamaktadır.

(UTC) otomatik olarak eklenecektir.

Bu şablon, sadece taşıma korumasına alınmış sayfalarda görünür olacaktır. Sayfaları sadece hizmetlilerin koruma altına alabileceğini unutmayın.

Bu şablon sadece anlaşmazlık nedeniyle taşıma korumasına alınmış sayfalarda kullanılmalıdır.

Yüksek trafik nedeniyle nedeniyle taşıma korumasına alınmış sayfalar için {{koruma-taşıma-süresiz}}, vandalizm nedeniyle taşıma korumasına alınmış sayfalar için {{koruma-taşıma-vandalizm}}, diğer durumlar için ise genel {{koruma-taşıma}} şablonunu kullanın.

Bu şablon, eklendiği sayfaları Kategori:Anlaşmazlık nedeniyle taşıma korumasına alınmış sayfalar ve Kategori:Koruma süresi sona ermiş sayfalar'ın içine yerleştirmektedir.

Ayrıca bkz[değiştir]

Politika - {{koruma-ana}} Tam Yarı Taşıma
Genel: {{koruma}} {{koruma-taşıma}}
Anlaşmazlık: {{koruma-anlaşmazlık}} Yok {{koruma-taşıma-anlaşmazlık}}
Vandalizm: {{koruma-vandalizm}} {{koruma-taşıma-vandalizm}}
Yüksek trafiğe sahip şablonlar: {{koruma-şablon}} Yok
Engellenmiş kullanıcının mesaj sayfası: {{koruma-mesaj}} {{koruma-yarı-mesaj}} Yok
Uzun süreli: Yok {{koruma-yarı-süresiz}} {{koruma-taşıma-süresiz}}
Tartışma sayfası bilgisi: {{koruma-tartışma-süresiz}} {{koruma-tartışma-geçici}} Yok
Oluşturma koruması: {{koruma-oluşturma}} Yok