İçeriğe atla

Şablon:Koruma-anlaşmazlık/belge

Vikisöz, özgür söz dizini

Bu gördüğünüz, Şablon:Koruma-anlaşmazlık için bir belgeleme sayfasıdır. Doğrudan tek başına görüntülendiği zaman, bağlantıların kullandığı bazı değişkenler bozuk gözükebilir. Bu durum genellikle normaldir, bu değişkenler yerine doğrudan koda yazılmış (hard coded) sayfa adları veya URL'ler yazmayın.

Kullanım[değiştir]

  • Normal şablon için {{koruma-anlaşmazlık/belge}} kodunu kullanın.
  • Silinme tartışmasına bağlantı vermek için {{koruma-anlaşmazlık/belge|sas=Vikisöz:Silinmeye aday sayfalar}} kodunu kullanın.
  • Spesifik bir bitiş tarihi için {{koruma-anlaşmazlık/belge|bitiş=<gün> <İngilizce ay adı> <yıl>}} kodunu kullanın. Bitiş parametresi değerine örnek olarak 24 December 2011 verilebilir.
  • Sadece sayfanın sağ üst köşesinde bir simgenin görülmesini istiyorsanız {{koruma-anlaşmazlık/belge|küçük=evet}} kodunu kullanın. Bu yöntem anlaşmazlık nedeniyle korumalı sayfalar için önerilmemektedir, zira kullanıcıya hiçbir açıklama sunmamaktadır.

(UTC) otomatik olarak eklenecektir.

Bu şablon, sadece tam koruma altındaki sayfalarda görünür olacaktır. Sayfaları sadece hizmetlilerin koruma altına alabileceğini unutmayın. Bu şablonun herhangi bir sayfaya eklenmesi, söz konusu sayfayı koruma altına almayacaktır.

Bu şablon, eklendiği koruma altındaki sayfaları Kategori:Anlaşmazlık nedeniyle korumaya alınmış sayfalar ve Kategori:Koruma süresi sona ermiş sayfalar'ın içine yerleştirecektir.

Ayrıca bkz[değiştir]

Politika - {{koruma-ana}} Tam Yarı Taşıma
Genel: {{koruma}} {{koruma-taşıma}}
Anlaşmazlık: {{koruma-anlaşmazlık}} Yok {{koruma-taşıma-anlaşmazlık}}
Vandalizm: {{koruma-vandalizm}} {{koruma-taşıma-vandalizm}}
Yüksek trafiğe sahip şablonlar: {{koruma-şablon}} Yok
Engellenmiş kullanıcının mesaj sayfası: {{koruma-mesaj}} {{koruma-yarı-mesaj}} Yok
Uzun süreli: Yok {{koruma-yarı-süresiz}} {{koruma-taşıma-süresiz}}
Tartışma sayfası bilgisi: {{koruma-tartışma-süresiz}} {{koruma-tartışma-geçici}} Yok
Oluşturma koruması: {{koruma-oluşturma}} Yok