Şablon:Hoş geldin-anon-yararsız

Vikisöz, özgür söz dizini

Hoş geldiniz!

Merhaba ve Türkçe Vikisöz'e hoş geldiniz!

Bu IP adresini kullanan bir kişi Hoş geldin-anon-yararsız, politikalarımıza uymayan ve dolayısıyla bir editör tarafından geri alınmış düzenlemeler yapmıştır. Bununla ilgili daha fazla bilgi için Vikisöz'ün vandalizm ve diğer ilgili politikalara bakınız. Eğer bunu yapan siz değilseniz, diğer editörlerle karışıklıktan kaçınmak için bir kullanıcı adı almayı düşünebilirsiniz.

Vikisöz'deki sayfaları okumak veya düzenlemek için giriş yapmanıza gerek yoktur, ancak bir hesap oluşturmanın birçok faydası vardır. Giriş yapmadan değişiklik yaparsanız, IP adresiniz sizi tanımlamak için kullanılır.

Yeni gelenler için yararlı olabilecek bazı bağlantılar:

Ayrıca, tartışma sayfalarına bir mesaj gönderdiğinizde, dört adet tilde (~~~~) kullanarak mesajın sonuna imza bırakmanız gerekir; bu, kullanıcı adınızı ve anlık tarihi otomatik olarak koyar. Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikisöz kullanıcı olmaktan hoşlanırsınız! Herhangi bir sorunuz olursa, mesaj sayfama bir mesaj bırakmaktan çekinmeyin.

Tekrar hoş geldin! ~~~~

Şablon belgelemesi Belgeleme
Şablon kullanım notları
  • Kullanıcı mesaj sayfalarında kullanıcıları uyarmadan önce lütfen uyarı şablonları ile ilgili sayfayı okuyunuz. En uygun şablonu seçmeniz, gönderdiğiniz mesaj nedeniyle çıkabilecek karışıklığı en aza indirir.
  • Şablonları kopyala: ile eklemeyi lütfen unutmayınız: {{Hoş geldin-anon-yararsız}} yerine {{kopyala:Hoş geldin-anon-yararsız}} şeklinde kullanınız.