Şablon:Hoş geldin-anon-yapıcı

Vikisöz, özgür söz dizini
Hoş geldiniz!

Merhaba ve Türkçe Vikisöz'e hoş geldiniz! katkılarınız için teşekkür ederiz. Vikisöz'deki yapıcı düzenlemelerinizi takdir ediyorum. Umarım Vikisöz'ü beğenirsiniz ve kalmaya karar verirsiniz. Görmek isteyebileceğiniz bazı sayfalar:

Giriş yapmadan düzenlemeye devam edebilirsiniz, ancak birçok editör hesap oluşturmanızı önerir. Kayıt olmak ücretsizdir, kişisel bilgi gerektirmez ve çeşitli yararlar sağlar. Giriş yapmadan değişiklik yaparsanız, IP adresiniz sizi tanımlamak için kullanılır.

Ayrıca, tartışma sayfalarına bir mesaj gönderdiğinizde, dört adet tilde (~~~~) kullanarak mesajın sonuna imza bırakmanız gerekir; bu, kullanıcı adınızı ve anlık tarihi otomatik olarak koyar. Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikisöz kullanıcı olmaktan hoşlanırsınız! Herhangi bir sorunuz olursa, mesaj sayfama bir mesaj bırakmaktan çekinmeyin.

Tekrar hoş geldin! ~~~~

Şablon belgelemesi Belgeleme
Şablon kullanım notları
  • Kullanıcı mesaj sayfalarında kullanıcıları uyarmadan önce lütfen uyarı şablonları ile ilgili sayfayı okuyunuz. En uygun şablonu seçmeniz, gönderdiğiniz mesaj nedeniyle çıkabilecek karışıklığı en aza indirir.
  • Şablonları kopyala: ile eklemeyi lütfen unutmayınız: {{Hoş geldin-anon-yapıcı}} yerine {{kopyala:Hoş geldin-anon-yapıcı}} şeklinde kullanınız.