İçeriğe atla

Şablon:Bekletmeli sil uyarı

Vikisöz, özgür söz dizini

[[{{{1}}}]] isimli maddeye, bekletmeli sil prosedürünün uygulanabileceğini ifade eden bekletmeli sil şablonu eklenmiştir. Her türlü katkı için minettar olsak da, bu madde Vikisöz'ün içerik politikalarıyla uyumsuz olabilir ve ilgili silme uyarısı tam olarak hangi açıdan uygunsuz olduğunu açıklamaktadır (ayrıca Vikisöz ne değildir? ve silme politikası sayfalarına bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz). İlgili bekletmeli sil etiketini kaldırarak, silme önerisine itiraz edebilirsiniz; fakat lütfen niçin ilgili silme önerisine itiraz ettiğinizi ya değişiklik özetinizde ya da [[Tartışma:{{{1}}}|maddenin tartışma sayfasında]] belirtiniz. Ek olarak, lütfen maddeyi belirtilen sorunlardan yola çıkarak geliştirmeye çalışınız. Her ne kadar bir bekletmeli sil etiketini kaldırmak, silme önerisini geçersiz kılsa da, madde yine de silinebilir
Eğer herhangi bir hızlı silme kriterini karşılıyorsa hızlı silme yoluyla, veya silinmeye aday gösterilerek, topluluğun silinmeyi fikir birliği ile onaylaması sonucu silinebilir.


Bu şablon kullanıcı mesaj sayfalarında silinmesi önerilmiş bir maddeye büyük oranda katılımı olmuş kullanıcıları durumdan haberdar etmek için yaratılmış ve bu amaçla kullanılan bir şablondur. Lütfen şablonu ekledikten sonra tüm imzanızı atmayı unutmayınız (~~~~ şeklinde).