Vikisöz:Hizmetlilik başvurusu/Elvorix

Vikisöz, özgür söz dizini
Aşağıdaki bir başvurunun arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

Sonuç: Başarısız. Oylama tamamlandı. 2 hafta geçmesine rağmen sadece 1 görüş belirtildiğinden dolayı hizmetli seçilememiştir. İlgi görmeyen adaylık. ×Elvorixmesaj 09.19, 19 Ağustos 2021 (UTC)[yanıtla]

Sayısal sonuç
 Geçerli oy: 1
 Destek: 1
 Karşı: 0
 Tarafsız: 0
 Oran: %100

Elvorix[değiştir]

Oy verin! (0/0/0) Oylama bitiş tarihi 11:01, 11 Ağustos 2021 (UTC)

Elvorix (MesajKatkılarİstatistikler) – Şu anda Vikisöz'de etkin hizmetli bulunmamasından ve Elvorix'in son aylarda Vikisöz'e katkıda bulunan en önemli kullanıcılardan biri olmasından mütevellit Elvorix'i hizmetliliğe aday gösteriyorum. Kullanıcının son işlemlerinden ve katkılarından da anlaşılabileceği üzere kullanıcı Vikisöz'de etkin bir şekilde katkıda bulunuyor. Vikisöz'e önem veren bir kullanıcı olmasından dolayı hizmetlilik görevini başarıyla yerine getirebileceğini düşünüyorum. Pamfilyalı (mesaj) 11.01, 4 Ağustos 2021 (UTC)[yanıtla]Lütfen olumlu / olumsuz oyları gerekçelendirelim. Vikisöz çoğunluk demokrasisi değildir.
Oy vermeden ve/veya yorumda bulunmadan önce
hizmetlilik başvurularında kaçınılması gereken gerekçeler
sayfasına göz atmanız yararlı olabilir.


Olumlu Olumlu[değiştir]
Olumsuz Olumsuz[değiştir]
Tarafsız Tarafsız[değiştir]
Geçersiz Geçersiz[değiştir]
Yorum Yorum[değiştir]

Yukarıdaki bir başvurunun arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.