İçeriğe atla

Liv Tyler

Vikisöz, özgür söz dizini
Liv Tyler
Doğum tarihi 1 Temmuz 1977
Doğum yeri East Harlem
Vikipedi maddesi
Vikiveri öğesi

Liv Rundgren Tyler (1 Temmuz 1977 -) Amerikalı aktris, yapımcı, şarkıcı ve eski modeldir.

Sözleri

[değiştir]
  • New York'un en sevdiğim yanı burada kendimi evimde hissetmem sanırım. 1977'de burada doğdum ve hayatımın çoğu burada geçti. Buraya çok bağlıyım. NY'ta görülecek bir sürü muhteşem şey var: harika sanat eserleri, bir sürü film, harika konserler, her türden ilginç insan. Hudson Nehri'nin üzerinde bisiklete binmeyi, köpeğimi iki blok arasında gezdirirken bile birlikte oynayabileceği yirmi köpekle karşılaşmasını, sabahın dördünde bile canım istediğinde hindili sandviç bulabilmeyi seviyorum. Bir NY gecesinde her şey mümkündür. Bu şehir sizi her zaman şaşırtabiliyor.
  • Yılbaşında İngiltere'de bir arkadaşımın evinde kalıyordum. Eşim Roy ve ben uyuyorduk. Arkadaşımın iki küçük oğlunun sesleriyle uyandım. Koridorda dolaşıyor, odaların kapılarını açıp içeri giriyorlardı. Bizim odamızın önüne geldiklerinde, daha küçük olanı tam kapıyı açmaya davranmıştı ki diğeri "Hayır! O kapıyı açma. Orda prenses yatıyor." dedi. Kalbim yerinden fırlayacak gibi oldu. Sanırım filmlerin insanlar üzerindeki etkisini ilk kez gerçekten o zaman fark ettim.
  • Çok lüks bir hayatım yok. Her tarafımda şoförler, hizmetçiler ve benim yerime her işimi halletmek için bekleyen insanlar yok. Normal bir insan gibi yaşıyorum.. Sorumluluklar olmadan yaşamanın iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum.
  • Hayat beni heyecanlandırıyor. Filmlerde oynamak ya da röportaj vermek gibi şeylerden değil, küçük, normal, günlük şeylerden bahsediyorum. Uyanmak. Giyinmek. Yemek hazırlamak. Hepsini çok heyecan verici buluyorum.