Kullanıcı mesaj:Raksidelic

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Değerlendirme[değiştir]

  • Evren maddesindeki sözü basit olarak gördüğünüz için mi kaldırdınız? Yoksa kuralları ihlal mi ediyordu? Ve ayriyetten Aşk konusunda ki sözümü niçin sildiğinizi de açıklarsanız sevinirim. Bir yıldır duran yazıyı silmeniz çok garip. Raksidelic 16:23, 24 Eylül 2011 (UTC)
  • Raksidelic öncelikle Vikisöz'e hoş geldin. Bir itiraf olsun, sözü beğendiğimi söyleyebilirim; ancak bir ihlal söz konusu. Kullanıcılar kendi adına olan sözleri maddelere giremez;fakat kendi sayfanız içerisinde kısaca yazabilirsiniz. Vikisöz uzun bir süre hizmetli azlığından ötürü ilgisiz kaldı ve dolayısıyla aşk konusunda yazdığınız söz gözden kaçmış. Saygı ve sevgiyle -- Vitruvian 16:26, 24 Eylül 2011 (UTC)
  • Peki bu konu hakkında bilgi size kullanıcı kendi adını girerse diye verilmiş olmasın? Aksi taktirde çok saçma bir kural. Yani şunu demek istiyorum "Süleyman Onur Şahin" olarak değil, "Kullanıcı:Raksidelic" olarak girilemez gibi bir kural bana göre, bu konuda kesin bir bilginiz var mıydı acaba? Raksidelic 16:29, 24 Eylül 2011 (UTC)
  • Raksidelic, Vikisöz, amacı gayet ortada olan bir proje. Vikisöz'de mevcut sözleri okudukça ve sözlerin ne gibi kriterde olan insanlara ait olduğuna bir bakman yeterli. Diğer konularda her daim yardımcı olurum. Eğer bu konuyu irdelersek sadece zaman kaybı yaşarız. -- Vitruvian 16:37, 24 Eylül 2011 (UTC)
  • İrdelemek lazım çünkü siz benim Süleyman Onur Şahin olduğumu bilmiyorsunuz, bunu ispatlayamazsınızda. Ben adımı böyle yazmış olabilirim, ama benim yalancı olmadığımı nasıl anlayabilirsiniz? Söylenen sözler bir anda akla gelinip "Bari yazıyım şurayada millet görsün, havam olsun" tarzı sözler değildir, söylenen sözler uzun süredir üzerinde kelimelerin oynatılarak ve bir kalıp oluşturularak söylenen sözlerdir. Kitabımın olmaması ve ünsüz olmam bu konu hakkında yazdığımın yayınlanmayacağı anlamına gelmez. İşte o zaman ayrım yapılmış olur. Raksidelic 16:42, 24 Eylül 2011 (UTC)
  • Mesele sizin kim olduğunuz değil. Her şeyi gayet anlaşılır bir şekilde söyledim. Bu konuda uzlaşmacı davranırsanız sevinirim. Bu yaptığınız normalde vandalizm olarak sayılır ve engellenirdiniz. Ancak ben zamana ve anlayışınıza bırakıyorum. Vitruvian 16:46, 24 Eylül 2011 (UTC)
  • Gerekli kural'ı referans olarak gösterir misiniz? Raksidelic 16:58, 24 Eylül 2011 (UTC)

Selam[değiştir]

Merhaba Raksidelic. Hizmetliliğimin ilk dönemlerinde yaptığım eylem doğru değildi. Amatörlüğümün bir getirisi, sonucu olarak kabul görmeni isterim. (Yeni kullanıcı adım Vitruvian) Katkılarını tekrar görmek güzel ve umarım devam da edersin. Saygı ve sevgilerimle. --Vitruvian 17:11, 18 Nisan 2012 (UTC)

Merhabalar[değiştir]

Merhaba Sevgili Şafak, Yaşadığımız olaydan dolayı halen banlı gibi birşey olsa gereğim ki mesaj yazamıyorum, o yüzden bu bölümden yazmak zorunda kaldım. Geçen aylarda yaşadığımız tartışma metinlerini okuma fırsatı bulmuştum. Yaptıklarımızdan öte yaptığım hareketlerin çok çocukça olduğunu farkettim, bunun için özürümü kabul edersen sevinirim. İyi çalışmalar dileğiyle, Raksidelic (mesaj) 17:30, 22 Nisan 2012 (UTC)

Kendi mesaj sayfana mı yazamıyorsun tam olarak anlayamadım, ancak eğer öyleyse muhtemelen küçük bir teknik sorun meydana gelmiştir. Özür ve karşılıkla özürlere gerek yok aslında, sen de farkındasındır ki inatlaşmaların sonuçları pek makul şekillerde sonuçlanmaz ve dolayısıyla bu gibi durumlarda hatalar kaçınılmaz. İşin özeti, olanlar küçük bir ayrıntıdır biz önümüze baktığımız sürece. Tekrar seni görmek güzel. Umarım zaman buldukça bu projeye de uğrarsın. Sevgiler. --Vitruvian 19:49, 22 Nisan 2012 (UTC)
  • Senide görmek güzel. "Mesaj yazamıyorum" derken sana tartışmadan yazabiliyorum "+" diye birşey yok bende.

Bu projeye bugün biraz vakit ayırdım ve Vikipedi deki standartlara uygun hale getirdim. Belki yanlış yaptım bilmiyorum ama göz atmak istersin diye düşündüm;

Şablon:Kitap tanıtımı bilgi kutusu Şablon:Biyografi bilgi kutusu Şablon:Sinema filmi bilgi kutusu

Bunların hepsinin kaynağını burası olarak baz aldım ve ek değişikler yaptım. Bu sayfa bana çok karışık gözükmüştü. Farkedeceğin gibi oluşturduğum sayfada düzene çok önem veririm. Raksidelic (mesaj)

İnan şu an kendime çok güldüm. Aslında sayfanın orasında ya da hiçbir yerinde + yok. Ben o yazıyı Vikipedi'deki mesaj sayfamdan alıp yapıştırdım, burada da + var zannedip :) Tamam yaptıklarına şöyle kısaca bir göz attım herhangi bir sorun göremedin, ama tekrar yine bakarım. O hatalı yazıyı değiştireceğim şimdi. Teşekkürler tekrar, iyi çalışmalar. --Vitruvian 14:07, 23 Nisan 2012 (UTC)