İçeriğe atla

Kullanıcı:ToprakM/deneme1/Proje sorumluları

Vikisöz, özgür söz dizini
İş Birliği Projesi
"Tek başına hiçbir insan, yeterince akıllı değildir."
İş Birliği Projesi nedir?
Kısayol:

İş Birliği Projesi, Vikisöz topluluğunun her hafta belli bir konu üzerinde iş birliği yaparak çalışmasından meydana gelen bir projedir. Her haftanın ilk günü başlayan proje, haftanın son gününde tamamlanır ve proje kapsamında yapılan katkılar, proje sorumluları tarafından değerlendirilerek puanlanır. Yapılan puanlamalar sonucunda kullanıcılar, haftalık ve yıllık olarak Vikisöz içerisinde çeşitli ödüllerin sahibi olur.

İş Birliği Projesi'ne katılmak için katılımcılar ve sıralama kısmına kullanıcı adınızı eklemek yeterli olacaktır. Yeni kayıt olmuş veya herhangi bir konuda yardım isteyen kullanıcılar; projenin tartışma sayfasına veya proje sorumluları ??????'ın mesaj sayfalarına mesaj bırakabilirler. Diğer taraftan, siz de ilerisi için yeni proje adayı gösterebilir veya proje adayları için görüş belirtebilirsiniz.

Ödüller (kazananlar/koleksiyon) Haftalık Maraton Bir proje önerin! Arşiv

İş birliği projesi sorumlusunun görevleri aşağıdaki gibidir:

  • Projelerde puanlama yapmak. Sorumlu projedeki görevin tam olarak yerine getirildiğinden emin olmalıdır. Mesela açılan yeni maddelerde düzensiz maddeler kabul edilmemelidir. Sorumlu puanlama sırasında yapılan katkının yeterli olmadığını düşünürse katkıyı reddedebilir.
  • Projeyi seçmek. Kullanıcı:TmY e12/deneme1/Gelecek hafta veya aylar için proje önerileri ve oylamalar sayfası, bu iş için tavsiye niteliğindedir ve bu sayfaya öncelik verilmelidir. Yine de, sorumlu kendi inisiyatifiyle projeyi öneri olmadan belirleyebilir.

Etkin

[değiştir]

Etkin değil

[değiştir]

Proje sorumlusu başvuruları

[değiştir]