İçeriğe atla

Ian Somerhalder

Vikisöz, özgür söz dizini
Ian Somerhalder
Doğum tarihi 8 Aralık 1978
Doğum yeri Covington
Vikipedi maddesi
Vikiveri öğesi

Sözleri[değiştir]

 • Bu sene hediyeler yerine, doğumgünü dileğim; hepimiz bir araya gelip doğayı ve hayvanları koruyan kuruluşlara sağlanan fonları arttıralım, onları destekleyelim.[1]
 • Bu rolü kapabilmek ayrı bir gösteri oldu, çünkü bu rol, alınması gereken o büyük rollerden biriydi. Çok fazla rekabet vardı. Damon oynamayı hayal edebileceğiniz en iyi karakterlerden biri, dolayısıyla ona gözümü diktim ve aldım. (The Vampire Diaries'de canlandırdığı Damon karakteriyle ilgili)
 • Hapishanelerden çok fazla mektup alıyorum. Lost, hapishanelerde çok fazla izleniyordu. Ama 'Üç ay içinde çıkıyorum, 17 yıldır buradaydım ve seninle tanışmak istiyorum.' yazan mektuplar almak çok çılgınca. Burada güzel olan şey şu, The Vampire Diaries yazarları çok genç ve mektuplar gerçekten çok tatlı.
 • Gerçek aşkı bulmak; o kişiyi bulursunuz ve 'Vay canına!' Ben umutsuz bir romantiğim. Kız arkadaşımla üç yıldır beraberim ve diğer 60 tanesi için dışarı çıkmak gibi bir niyetim hiç olmadı. (The Vampire Diaries dizisinden Nina Dobrev (Elena-Kathrine) için söylemiştir.)
 • Hiçbir Twilight filmini izlemedim, hiçbirini. Kıyaslama yapmak istemedim. Ve hiçbir kitabını da okumadım. Yani sorunun cevabı, 'onları izlemeyeceğim.' Herhalde ülkede onları izlemeyen tek kişi ben olacağım.
 • Birbirimizi seviyoruz. Kardeş gibiyiz. Benzer giyiniyoruz. Biraz garip tabi. Ama muhteşem bir uyuma sahibiz. Farkettiğim şeylerden biri de şu: Bunu başka kimseyle yapamazdım... Paul, hayranlık uyandıracak derecede yetenekli, kendini yaptığı işe adayan bir aktör ve çok iyi arkadaşım ve ikimiz de bunu başka kimseyle yapamazdık, yani şanslıyız. Bu rollerin hakkını verebilmek için çok çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. (rol arkadaşı Paul Wesley ile ilgili)
 • Umarım insanları ısırmaya, eğlenmeye ve tüm zamanların en çok kan içeni olmak için çalışmaya devam eder. Son zamanlarda çok ciddi, ilişkilerinde eziliyor ve bu onu vahşi ve rahatsızlık verici hale getiriyor. (The Vampire Diaries'de canlandırdığı Damon karakteriyle ilgili)
 • Bence bu büyük petrol sızıntısıyla ilgili ülkemiz insanlarında öfke, düş kırıklığı, korku ve azim var. Ama hükümet sonunda anladı ve bu konuda adım attılar. Yani bu insanlarla görüşmek, konu hakkında konuşmak için davet edilmek onur verici. (BP Deepwater Horizon petrol sızıntısı ve Washington Enerji Zirvesi'ne davet edilmesiyle ilgili)
 • Bilirsiniz bazen hayatınızda kötü olaylar olur ya da bazı şeyler ters gider-bu karnınızda garip, rahatsız edici bir his oluşturur. Tam iki aydır böyleyim. (BP Deepwater Horizon petrol sızıntısı ile ilgili)
 • Değişmenin zamanı geldi ve sanırım bu felaket oyunu değiştirecek. Sanırım bu tip felaket olaylar bizim düşünce yapımızı değiştiriyor. (BP Deepwater Horizon petrol sızıntısı ile ilgili)[2]
Ian Somerhalder ile ilgili daha fazla bilgiye Vikipedi'den ulaşabilirsiniz.

Kaynakça[değiştir]

 1. "Ian Somerhalder Foundation". Isfoundation.com. Erişim tarihi: 2011-03-12. 
 2. http://www.tv.com/ian-somerhalder/person/70561/trivia.html