İçeriğe atla

Five Nights at Freddy's 2

Vikisöz, özgür söz dizini

Five Nights at Freddy's 2, Scott Cawthon tarafından üretilen hayatta kalma-korku oyunu türündeki bağımsız video oyunudur. Five Nights at Freddy's serisinin 2. oyunudur.

Phone Guy[değiştir]

Gece 1[değiştir]

  • Alo? Alo Alo? Merhaba, yeni ve geliştirilmiş Freddy Fazbear's Pizza'daki yeni yaz işine hoş geldin. Eski yeri duymuştum, bilirsin. Bazı insanların şirket hakkında hâlâ biraz olumsuz bir izlenimi var. Eski restoran uzun zaman önce çürümeye bırakıldı. Ancak sana güvence vermek isterim ki Fazbear Şirketi aile eğlencesinden ve her şeyden önce güvenliğe önem vermektedir. Bu yeni animatronikler yüz tanıma, gelişmiş mobilite üzerine küçük bir servet harcadılar, hatta artık gün boyunca dolaşmalarına bile izin veriliyor. Bu hoş değil mi? Ama en önemlisi, hepsi bir tür ceza veri tabanına bağlı olduğundan, bir kilometre uzakta bir suçluyu tespit edebilirler. Belki de seni korudukları için onlara para vermeliyiz.
  • Bir şey daha - müzik kutusunu unutma. Dürüst olacağım, o kukla şeyi hiç sevmedim. Onun gidemeyeceği hiçbir yer yoktur bence... Freddy maskesinin onu kandıracağını da sanmıyorum, o yüzden müzik kutusunu unutma.

Gece 2[değiştir]

Foxy koridorda hiç göründü mü? Muhtemelen hayır. Sadece merak ettim. Dediğim gibi, o her zaman benim favorim olmuştur. Foxy'i yeniden yapmaya çalıştılar, biliyor musun? Birincisinin çok korkunç olduğunu düşündüler, bu yüzden onu daha çocuk dostu olarak yeniden tasarladılar ve Kid's Cove'a koydular. Bilirsin, küçük çocukları eğlendirmek için... Fakat çocuklar bu günlerde ellerine hakim olamıyorlar. Çalışanlar, her vardiyadan sonra kelimenin tam anlamıyla Foxy'yi sürekli bir araya getirmek zorunda kalıyor. Bu yüzden sonunda denemeyi bıraktılar ve bazılarını 'parçalara ayırıp bir araya getir' eğlence programı şeklinde bıraktılar. Şimdi sadece bir parça hurda. Sanırım çalışanlar onu "Mangle" olarak nitelendiriliyor.