Corbin Bleu

Vikisöz, özgür söz dizini
Corbin Bleu
Doğum tarihi 21 Şubat 1989
Doğum yeri Brooklyn, New York, ABD
Vikipedi maddesi
Vikiveri öğesi

Corbin Bleu Reivers öncelikle Brooklyn Corbin Bleu (21 Şubat 1989) olarak bilinen, New York Amerikalı aktör, model, dansçı ve şarkıcı, o High School Musical, Flight 29 Down, Hannah Montana, Beautiful Life rol aldı .

Tırnak işareti[değiştir]

  • Ben ve bir hastanede ziyaret ne zaman 'de şok oldu ben yaklaşık beş yıl önce başlayan ne [Starlight Çocuk Vakfı] sadece bu çocukların aynı zamanda da etkilenen aileleri için yapan büyük bir fark. Ben ailenizin sizin için her zaman var olacak kim günün sonunda çünkü hayatın en önemli yönlerinden biri aile düşünün. Bu çocuklar söz konusu olduğunda, aile bazıları hastaneye terk etmek asla çünkü sahip olduğum tek şey .

Tigerbeat röportaj (2006)[değiştir]

"Karakter Out" Tigerbeat dergisi (Ağustos 2006)
  • Ben çok giden biriyim. Ben her zaman mutluyum, hep gülümsüyor insanlardan biri değilim. Başkasının biri bana anlatılan, bunlar yüzünde kocaman bir gülümseme ile kıvırcık saçlı çocuk söyleyebilirim. Herkesin ile geçiniyor.
  • Ben başkasının onlar ne olursa olsun içine o kadar çok iş koyduğunuzda görmek demek ... Bu bana ilham veriyor. Babam, o çok yapar. Gerçekten kadar bakmak bir aktör Johnny Depp olduğunu. Onun şeyler koyar iş miktarı, o Bence böyle muhteşem bir aktör!
  • Herkes, ama utandım hissediyor bunu gülüp, bunun iyi.
  • İnternet benim bir şey değil. Ben daha ziyade telefonda konuşmak.
  • Kötü bir ruh halinde olduğumu, benim şey temiz gidin! O beni rahatlatır budur! Ben gitmek ve her şey temiz.
  • Ben özellikle, konuşma nasıl paylaşacağını sadece kendileri hakkında konuşmak bilmiyorum kızlar gibi. Ben akşam yemeği ardından bir film, mükemmel bir ilk buluşma olduğunu düşünüyorum. Romantik bir tarih için - buz pateni.

Dış Bağlantılar[değiştir]

Konuyla ilgili diğer Wikimedia sayfaları:

Commons'da Corbin Bleu ile ilgili çoklu ortam dosyaları bulunmaktadır.

Vikipedi'de Corbin Bleu ile ilgili ansiklopedik bilgi bulunmaktadır.