Şablon:Telif hakkı

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Copyright caution-2.svg
Öncelikle sözlerin toplandığı Vikisöz'e hoş geldiniz. Vikisöz'e katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, ancak Vikisöz'e özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi v:Vikipedi:Telif hakları/SSS ve v:Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Kısa bilgi almak için buraya tıklayınız. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler! --~~Exquisite-khelpcenter.png Şablon kullanım notları
  • Kullanıcı mesaj sayfalarında kullanıcıları uyarmadan önce lütfen uyarı şablonları ile ilgili sayfayı okuyunuz. En uygun şablonu seçmeniz, gönderdiğiniz mesaj nedeniyle çıkabilecek karışıklığı en aza indirir.
  • Şablonları kopyala: ile eklemeyi lütfen unutmayınız: {{Telif hakkı}} yerine {{kopyala:Telif hakkı}} şeklinde kullanınız.