İçeriğe atla

Şablon:Nasihat

Vikisöz, özgür söz dizini
Sevgili kullanıcı,

Büyük ihtimalle enerji dolu bir gençsin. Bugüne kadar Vikisöz'den seninle aynı şeyi deneyen heyecanlı gençlerden binlercesi geldi geçti, sen de şu an sonuncususun, öyle diyelim.

Şunu bilmeni istiyoruz ki, bu heyecanını ve enerjini doğru konulara, doğru yerlere harcayabilirsin.

Sana istediğin sayfayı değiştirme hakkını vermiş olmamız; şu an kullandığımız yazılımın bir özelliğidir. Bu ansiklopedi projesi böyle işliyor, insanların bilgiye para vermeden ulaşmasını böyle sağlıyoruz. Senin de diğer yüz binler gibi ansiklopediye verecek bir şeyin olduğuna inanıyoruz ve herkesin katkıda bulunabildiği söz dizininde özgürce hareket etmeni sağlıyoruz.

Bu sayfalara "Hacked" yazan ilk kişi değilsin, maalesef sonuncu da olmayacaksın. Ancak umuyoruz ki yaşın biraz daha ilerleyince, bugün yaptığının ne kadar komik olduğunun farkına varıp, "kutsal" diye nitelendirmekten çekinmeyeceğimiz amacımıza katkıda bulunmak isteyeceksin. Şimdi dilersen buraya tıklayıp kayıt olabilir, olumlu değişiklikler yaparak insanlara yararlı olma yolunu seçebilirsin. Hatta kayıt olmadan da bunu yapabilirsin.

Sevgiler,
~~Şablon kullanım notları
  • Kullanıcı mesaj sayfalarında kullanıcıları uyarmadan önce lütfen uyarı şablonları ile ilgili sayfayı okuyunuz. En uygun şablonu seçmeniz, gönderdiğiniz mesaj nedeniyle çıkabilecek karışıklığı en aza indirir.
  • Şablonları kopyala: ile eklemeyi lütfen unutmayınız: {{Nasihat}} yerine {{kopyala:Nasihat}} şeklinde kullanınız.