İçeriğe atla

Şablon:ÇokluIP

Vikisöz, özgür söz dizini
Daha önce, maddeleri defalarca farklı IP'lerden vandalladığınız konusunda uyarıldınız. Lütfen durun. Gerçekten bir katkı yapmak istiyorsanız Vikisöz'ye hoş geldiniz. Fakat devam ederseniz, tarafınızdan yapılacak bütün vandallıklar geriye alınacak ve siz de engelleneceksiniz. Değişiklikleriniz yapıcı olduğu müddetçe Vikisöz'ye katkıda bulunmaya devam edebilirsiniz. Lütfen Vikisöz'ün "Engelleme politikası" ve "Vandalizm" sayfalarına bir göz atın. Yaptığınız bu tip hareketlere tolerans gösterilmez ve yumuşak davranılmaz.

Makul bir yazar olmanızı bekleyerek bir kullanıcı adı almanızı bekliyoruz. Vikisöz'e tekrar hoş geldiniz, fakat vandallık yaptığınız müddetçe Vikisöz'den engellenmeniz yakındır.

Eğer bu mesajı yanlışlıkla aldığınızı düşünüyorsanız, paylaşılan bir IP adresini kullanıyor olabilirsiniz. Gene de, bu adresten tekrar edilen vandallıklar geçici olarak engellenmenize veya erişiminizin tümüyle durdurulmasına yol açabilir. Gelecekte karışıklığa yol açmamak için lütfen şimdi kendinize bir kullanıcı hesabı edinin.--~~

Şablon kullanım notları
  • Kullanıcı mesaj sayfalarında kullanıcıları uyarmadan önce lütfen uyarı şablonları ile ilgili sayfayı okuyunuz. En uygun şablonu seçmeniz, gönderdiğiniz mesaj nedeniyle çıkabilecek karışıklığı en aza indirir.
  • Şablonları kopyala: ile eklemeyi lütfen unutmayınız: {{ÇokluIP}} yerine {{kopyala:ÇokluIP}} şeklinde kullanınız.