Kullanıcı mesaj:Vito Genovese: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
yaptığım yorumları ve değişiklileri kaldırıyorum
Değişiklik özeti yok
(yaptığım yorumları ve değişiklileri kaldırıyorum)
</center>
--[[Kullanıcı:Nosferatü|Nosferatü]] 16:58, 2 Kasım 2006 (UTC)
 
== Başvurum hakkındaki yorumunuz ==
 
'''Yöneticiler sayfasına attığınız mesaj:'''''<br>Arya Behkam'ın yönetici olarak faydalı olacağına inanmıyorum. Katkıları çoğunlukla akedemik olma kaygısından uzak köşe yazıları hissi uyandırmaktadır. Ve ayrıca kişisel sayfasına ulaştığınızda Ermenilik üzerinden siyaset yaptığını göreceksiniz. Wikipedi'ye bırakın yöneticiliğin, sıradan bir üyeliğin, siyasi kaygılar doğrultusunda devamına müsahama gösterilemez. Kürtlük; Türklük; İngilizlik; Almanlık... için de durum aynıdır.--Vito Genovese''
 
 
Yorumunuz beni biraz kızdırdı diyebilirim. Amacınız bu muydu bilmiyorum, ama kızdım. Öncelikle katkılarımın akademik olmadığını söylemişsiniz, peki, haklı olabilirsiniz; ancak ben elimden geldiğince Vikisöz'ü geliştirmeye çalışıyorum. Bunu da, gerek girmeye alışkın olmayan ve girdiğinde de aradığını kolay bulmak isteyen kullanıcılar; gerekse de Vikisöz'ün güzel ve düzenli bir bilgi kaynağı olarak kalmasını isteyen kendim ve benim gibi Vikisözcüler için yapıyorum.
 
Kişisel sayfama ulaştığınızda, "Ermenilik" ile ilgili her hangi bir şey olmamasına rağmen nereden çıkardınız bu siyaset yaptığım düşüncesini, bunu da anlayabilmiş değilim. Sayfama baktığınızda hiçbir etnik kökenin, ırkın, veya cinsiyetin propagandasını yapmadığımı görüyor olmanız lazım.
 
:Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. <<Ne Mutlu Türküm Diyene>>
 
Satırından nasıl oldu da "ermeni" kelimesi çıktı veya nasıl bir siyasi kaygı taşıdığımı da çok merak ediyorum. Yok eğer derdiniz "<<Ne Mutlu Türküm Diyene>>" sözü ise; bu söz ile ilgili başka kurumlara başvurmalısınız.
 
Not: Buraya yönetici olmak bana bir şey kazandırmayacak, bu siteye bir şeyler kazandıracak. Yok eğer siz derseniz ki: "Şu kişi olsun yönetici, o bu işi çok daha iyi yapar." buyursun, başvursun. Ben kullanıcı olarak en doğal hakkımı kullandım ve başvurdum. Kabul edip etmemelerine bir yorum yapamam. --[[Kullanıcı:Amfetamin|Arya Behkam]] 16:40, 9 Nisan 2007 (UTC)
 
----
 
Merhaba Arya,
 
Vikisöz'e pek bir nadir uğrayabildiğim için mesajını bugün görebildim. Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş. Bahsettiğin yorumun altında benim imzam olsa da, uyanığın biri tarafından yollanmış. [http://tr.wikiquote.org/w/index.php?title=Vikis%C3%B6z%3AY%C3%B6neticiler&diff=19349&oldid=18243 Şuradan] görebilirsin.
 
Altında imzası olan bu yorum bana ait olmadığına göre silme hakkına da sahip oluyor ve bu yorumu siliyorum. Başarılar yöneticilikte.
 
Sevgiler
 
[[Kullanıcı:Vito Genovese|<font color="#008000">'''Vito Genovese'''</font>]] 07:59, 29 Nisan 2007 (UTC)
 
== Dosya yükleme ==
Anonim kullanıcı

Gezinti menüsü