"Till Lindemann" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
k
-vandalizm
k (-vandalizm)
<hr>
 
*Aşk bir çiçeğe benzer; en güzeli bile ölür.
*Çok büyük, çok küçük büyüklük nihayetinde önemli
*Bir dönem sahnede kazayla yanıyormuşum gibi yapıyorduk. Bacağım yanlışlıkla alev alıyordu ve Flake elindeki yangın söndürücüyle yanıma koşuyordu. Söndürücünün içinde bir çeşit gaz vardı, böylece tamamen alev alıyordum. Sonra birden müziği kesiyor ve ortamdaki ışıkları açıyorduk. Ben yerlerde deli gibi yuvarlanırken yanıma asistanlar gelip söndürmeye çalışıyordu. Bunu yaklaşık 20 kere tekrarladık. Seyirciler bunu gerçek zannedip paniklediği için artık yapmıyoruz. Sahne şovu konusundaki sınırımız buydu.
*Osmanlı qaybettiği için 1. dünya savaşını qayßettiq. hıh .s .s
*Nekrofili ve sübyancı sapıklar konusunda çok fazla güncel şarkı duyamazsınız. Biz şarkılarımızda bunlardan bahsediyoruz. İnsanların duygularını açığa çıkarıyoruz. Çünkü bir çok insan bu konulardan endişe duyuyor. Aynı zamanda ilgi çekici de geliyor. Şarkıları söylerken birinci ağızdan söylüyorum. Böylece daha etkili oluyor. Şarkıdaki sapık ben oluyorum. Zira bence üçüncü ağızdan yazıp diğerini suçlamak korkaklık olur.
*Şarkılarımızın Doğukan Baş'ı bu hale getireceğini bilsek Rammstein'ı falan kurmazdık. Limon satar geçimimizi sağlardık.
*Yalnızlık bazen yaratıcılığımı güçlendiriyor. Bir bardak şarap daha içip kendinizi daha kötü hissediyorsunuz. Acı çekmeden sanat yapılmaz. Sanat acıyı dengelemek için vardır.
*Evet pek çok insan beni dayısına benzetiyor.
*Bir kadının yaşı, kilosu, karakteri ne olursa olsun onu yatağa atmak isteyecek birileri mutlaka bulunur.
*Doğu Almanya'da yaşarken bulunduğumuz kasabada Ziraat ATM'si yoktu. Öğrenim kredimizi çekmek için Berlin Duvarından atlayıp batıya geçerdik. Duvar yıkıldığında çoktan mezun olmuştuk.
*Eğer benim ve günümüz gençlerinin içindeki nefreti çıkartıp sonra bu nefretten silah üretirseniz hafif bir parmak darbesi bile bütün dünyayı yok etmeye yeter.
*Sadece Du Hast'ı bilmeynen Remişten hayranı olunmaz taam mı?
*Çoğunlukla hayatın karanlık tarafındayım. Düşüncelerim söz konusuysa gotik olduğunu söyleyebilirim. Hüzünlü ve karamsarım.
*Grup odasına su sebili aldık geçen. Ben de marketten dönüyorum hava da deli gibi sıcak. Her neyse sebilden bi bardak su içiyim dedim baktım plastik bardak kalmamış. Çöpe bi baktım bardaklar ikişer üçer kat içilip atılmış, içilip atılmış. Ulan tepem attı. Sonuçta bu grubun reisi benim dedim. Sinirlendim Flake'e sardım. Klasik sahne şovlarımızdan birini yaptım ona. Sonra hep birlikte "Reise Reise" yi söyledik
*Çocukken reklamlarda gördüğüm aptalca şeyleri almaya meraklıydım. Şimdi tüm bunlara sahibim ve o yüzden gereksizce alınan şeylerin insanı nasıl bir gerizekalıya çevirdiğini anlayabiliyorum. Doğu Almanya'da çok fazla imkan yoktu ama en azından birlik ve beraberlik vardı. Şimdi gırtlağımıza kadar egoya, tüketim çılgınlığına ve bencilliğe battık. Artık ticaret arkadaşlıktan önce geliyor.
*Birkaç kere karşılaştık. İyi biri. Rockstar kelimesini sonuna kadar yaşayan bir adam. Etrafında sürekli korumaları var. Duştayken bile kendini bie rockstar gibi hissedebiliyor. Tabii bu da başa bela. Onun durumunda olmak istemezdim. Sürekli kendini allayıp pullaması gerekiyor. Ben ise konser bittikten sonra pantolonumu çıkarıp rahatlıyorum. Hepsi bu. (''Marilyn Manson ile tanışıp tanışmadığı sorulunca.'')
 
{{Vikipedi}}
13.185

değişiklik

Gezinti menüsü