Vikisöz:Köy çeşmesi

Vikisöz sitesinden
Atla: kullan, ara


Köy Çeşmesine Hoş Geldiniz!
Kısayol:
Kısayol:
Vikiquote(tr) village pump.svg

Arsiv.svg

Arşiv
  • tr: Bu sayfanın amacı Vikisöz ile ilgili olan ve cevabını bulamadığınız sorularınızı sorabileceğiniz bir haberleşme ortamı oluşturmaktır. Vikisöz ile ilgili teknik ve idari konular burada tartışılır.
    • Tartışma ve oylamalarda katılımcılar üzerine yapılan yorumların yasak olduğunu, görüşlerinizi bildirirken iyi niyetli bir tutum sergilemeyi unutmayın.
    • Köy çeşmesinde görüş bildirdikten sonra iletinizin sonuna Lütfen dört adet tilde (~~~~) kullanarak imzanızı atmayı unutmayın.
    • Arşivdeki tartışmalara, referans vererek burada devam edebilirsiniz. {{Arşiv referans}} şablonunu kullanabilirsiniz.
  • en: Requests for the bot flag should be made on this page. This wiki uses the standard bot policy, and allows global bots and automatic approval of certain types of bots. Other bots should apply below, and then request access from a steward if there is no objection.

SUL finalization update[düzenle]

Hi all,apologies for writing in English, please read this page for important information and an update involving SUL finalization, scheduled to take place in one month. Thanks. Keegan (WMF) (talk) 19:45, 13 Mart 2015 (UTC)

Stewards confirmation rules[düzenle]

Hello, I made a proposal on Meta to change the rules for the steward confirmations. Currently consensus to remove is required for a steward to lose his status, however I think it's fairer to the community if every steward needed the consensus to keep. As this is an issue that affects all WMF wikis, I'm sending this notification to let people know & be able to participate. Best regards, --MF-W 16:12, 10 Nisan 2015 (UTC)

Kahya güvenoyu kuralları[düzenle]

Merhaba, ben kahya güvenoyları kurallarını değiştirmek için Meta'da bir öneri yaptım. Şu anda uzlaşmalar statüsünü kaybedecek bir kahya için gerekli yetkilerini kaldırmak için, ancak ben her kahyayı tutmak için uzlaşma gerekirse bu topluma adil olacağını düşünüyorum. Bu tüm WMF vikilerini etkileyen bir sorun olduğu için, insanlara bildirmek & tartışmaya katılmaları için bu bildirimi yolluyorum. Saygılarımla, --MF-W 16:12, 10 Nisan 2015 (UTC)

Yukarıdaki mesajın Türkçe çevirisidir. Uğurkent (mesaj) 20:03, 10 Nisan 2015 (UTC)

VisualEditor News #2—2015[düzenle]

19:48, 10 Nisan 2015 (UTC)