Kullanıcı mesaj:Enes Batur Gerçek Kahraman

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldiniz[değiştir]

Merhaba Enes Batur Gerçek Kahraman, önemli ve özlü sözlerin tek bir çatı altında toplanması projesi olan Vikisöz'e hoş geldin
Crystal Clear app kedit.svg
Herkes yazabilir

Vikisöz'de şu an 3.348 madde bulunmaktadır.
Vikisöz özgürdür. İsteyen herkes katkıda bulunabilir. Tek amaç önemli sözlerin bir sitede toplanmasıdır.

Yardım istemekten çekinmeyin, bütün Vikisöz kullanıcıları size yardımcı olacaklardır.

Bantuan
İpuçları
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst üçüncü sekmesini
kullanarak imzalamayı unutmayın!.
  • Kullanıcı sayfanıza Babil kutularını koymanız, diğer kullanıcıların sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar.
Tips
Yardım bilgileri

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portali'nde bulabilirsiniz. Sorularınızı Köy çeşmesi'nde sorabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılarımız yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır.

MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

Vikisözlük
Özgür Sözlük

Vikikitap
Özgür Kitaplar

Vikikaynak
Özgür Kütüphane

Vikipedi
Özgür ansiklopedi

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Vikisöz, diğer kardeşleriyle birlikte geniş bir ailedir:

  • Bir konu hakkında ansiklopedik bilgi vermek istiyorsan Vikipedi'ye
  • Telif hakkı kaybolmuş bir eseri eklemek istiyorsan Vikikaynak'a
  • Bir terimin sözlük açıklamasını yapmak istiyorsan Vikisözlük'e
  • Bir şeyin nasıl yapıldığını tarif etmek istiyorsan Vikikitap'a katkıda bulunabilirsin. Kolay gelsin

Kolay gelsin...New user message (mesaj) 15.41, 30 Mayıs 2019 (UTC)


-- New user message (mesaj) 15.41, 30 Mayıs 2019 (UTC)

Enes Batur Gercek Kahraman[değiştir]

"Enes Batur:Gerçek Kahraman" filminde hangi ünlü isimler oynayacak?

Çekimleri 6 Nisan’ta(Dün) tamamlanan ve 31 Mayıs’ta vizyona girecek olan Enes Batur:Gerçek Kahraman filminin oyuncuları sosyal medyada oldukça merak ediliyor. Peki Enes Batur’un 2.filminde hangi oyuncular ve Youtuberlar oynayacak?

Enes Batur Gerçek Kahraman Oyuncuları ve Kadrosu Google üzerinde bir çok kişi tarafından aranan Enes Batur Gerçek Kahraman oyuncu kadrosu ve oyuncuları hakkında bir çok bilgi yer alıyor. Bizde sizler için derledik, dilerseniz biraz yakından göz atalım.

Doğa Can Anafarta – Yönetmen

Enes Batur Damla Aslanalp Kanbolat Görkem Aslan Altan Erkekli Ömer Başdoğan Buket Dereoğlu Atilla Pekdemir Seyithan Özdemir Nalet Bebe Rızacan Durmuş Bilal Hancı Atakan Özyurt Fatih Yasin Murat Sungurtekin Ruhi Çenet Fırat Sobutay Turgut Ekim Alper Rende Burak Güngör Şeyda Erdoğan Baturay Anar Resul Doğan Berk Muhammet Sezgin Halil Söyletmez Marul Kafa Berk Coşkun Sude Çınar Kaya Giray Veysel Zaloğlu Buse Plan Röpörtaj Adam Reynmen Enes Batur Gerçek Kahraman (mesaj) 14.41, 1 Haziran 2019 (UTC)

Rızacan Durmuş[değiştir]

Sosyal medyada özellikle de YouTube platformunda çektiği videolarla dikkat çeken fenomen Rızacan Durmuş aynı zamanda oyunculuğu ile de biliniyor.

Rızacan Durmuş kimdir?

Son olarak ise Sar Başa filmi ile gündeme gelen genç fenomen Rızacan Durmuş’un filmin kadrosunda yer alacağı iddia edildi.

23 Ağustos 2019 tarihinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Alper Rende, Kendine Müzisyen adıyla tanınan Twitch platformu üzerinde yayınlar yapan Kemal Can Parlak, Alparslan Özmol, Komedyen Ali Biçim, sosyal medya fenomeni Bilge Su Işık, Naz Frambuaz, Çorumlu Amir adıyla bilinen Instagram üzerinde çektiği videolarla tanınan Amir Zakaria gibi ünlü isimlerin rol aldığı komedi türü filmde fenomen Rızacan Durmuş da konuk oyuncu olarak yer alacak.

Nuvola apps important blue.svg

Merhaba. Vikisöz'de deneme yaptığınız veya katkıda bulunmak istediğiniz için teşekkür ederim, olumlu katkılarınızı görmek isterim. Başka bir deneme yapmak istiyorsanız lütfen deneme tahtasını kullanın. Vikisöz'e gerçekten katkıda bulunmak istiyorsanız, nasıl katkıda bulunabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hoş geldin sayfasına bir göz atın. Tekrardan teşekkürler, iyi çalışmalar... --ToprakM 21.32, 15 Ağustos 2019 (UTC)