İçeriğe atla

Jeff Murdock

Vikisöz, özgür söz dizini
(Jeff Murdoch sayfasından yönlendirildi)
Jeff Murdock
Vikipedi maddesi
Vikiveri öğesi
  • Sevişmeden önce çorapların çıkarılması gereken birkaç saniyelik süredir. Ancak bu konuda çok dikkatli olunmalıdır. Zira çorapların çıkması için en elverişli zaman ayakkabıdan hemen sonra pantolondan öncedir. İşte bu aralık çorap aralığıdır ve eğer uyulmazsa bir anda üzerinde sadece çorapların olduğu çıplak bir erkek olarak kalınabilir. Kendine saygısı olan hiçbir kadın üzerinde sadece çorapları olan çıplak bir adamın kendisiyle seks yapmasına izin vermez. (Jeff Murdoch- Coupling)
  • Erkekler genelde beğendikleri bir kadını gördükleri andan itibaren gözleriyle soymaya başlarlar. Bu işlem yaklaşık 5 dakika sürer. Zira göğüs uçlarını hayal etmek bu süreyi uzatır. Bu süre zarfında mutlaka söz konusu kadına tebessüm edilmeli ve mümkünse gidip diyaloğa girilmesi gerekir. Zira 5 dakikanın sonunda karşımızdaki kadın tamamen çıplak olacağından heyecanlanmadan gidip konuşmak imkansız hale gelmiştir. Bu yüzden genelde erkekler kadınlarla konuşurken heyecanlanırlar. İdeal olan çıplaklık tamponu aşılmadan aksiyona geçmektir. (Jeff Murdoch- Coupling)
  • Görsel giriş açısı. Kadınların eteklerini gözlemlemek için bir odanın en elverişli ve görüş açısı en açık noktasıyla kadın eteği arasındaki açıdır. Tek yapmanız gereken kafanızı eğmek, uygun açıya ulaşmak için koltuk değiştirmek, eğer bunlar işe yaramazsa yere düşme numarası yapmaktır. Böylece siz ve 1 numaralı hedefiniz arasında doğrudan bir bağlantı kurulur. Bu da kadının iç çamaşırıdır. Eğer şanslıysanız daha ötesi de görülebilir. (Jeff Murdoch- Coupling)