Takip kategorileri

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bu sayfa MediaWiki yazılımı tarafından otomatik olarak doldurulan takip kategorilerini listelemektedir. MediaWiki ad alanındaki ilgili sistem mesajları değiştirilerek isimleri düzenlenebilir.

İzleme kategorisi Mesaj Duvarı Kategori dahil etme kriterleri
Dizinlenmiş sayfalar(boş)index-categoryBu sayfada __INDEX__ kodu var (ve bu işarete izin verilen bir ad alanında), bu yüzden normalde yapılmayacak olsa da, robotlar tarafından dizinleniyor.
Dizinlenmemiş sayfalar(6 M)noindex-categoryBu sayfa robotlar tarafından dizinlenmemektedir çünkü üzerinde __NOINDEX__ sihirli kodu bulunmakta ve bu işarete müsade edilen bir ad alanına dahil.
Yinelenen şablon değişkenleri kullanan sayfalar(1 M)duplicate-args-categorySayfada içeren şablonları çağırmak için bu terimler kullanılır {{foo|bar=1|bar=2}} or {{foo|bar|1=baz}}.
Çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına sahip sayfalar(boş)expensive-parserfunction-categoryBu sayfa çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına (örneğin #ifexist) sahiptir. Lütfen bakınız: Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit
Geçersiz şablon değiştirgenleri içeren sayfalar(boş)post-expand-template-argument-categoryBir şablonun içerdiği bir önerme (üçlü kıvrımlı parantez içinde bulunan, örneğin {{{hede}}} şeklinde bir girdi) genişletildiğinde bu sayfanın büyüklüğü $wgMaxArticleSize büyüklüğünü geçmektedir.
Şablon içerme büyüklüğü sınırı aşılan sayfalar(boş)post-expand-template-inclusion-categorySayfa, bütün şablonlar genişletildiğinde $wgMaxArticleSize boyutundan büyük olacağı için bazı şablonlar genişletilmedi.
Gizli kategoriler(12 K)hidden-category-categoryBu kategorinin sayfa içeriğinde bulunan __HIDDENCAT__, sayfalardaki kategori bağlantıları kutusunda varsayılan olarak gösterilmesini engellemektedir.
Bozuk dosya bağlantıları içeren sayfalar(54 M)broken-file-categorySayfa bozuk dosya bağlantısı (mevcut olmayan bir dosyayı kullanmaya çalışan bağlantı) içeriyor.
Düğüm sayısı aşılan sayfalar(boş)node-count-exceeded-categorySayfa azami düğüm sayısını aşıyor.
Genişleme derinliği aşılan sayfalar(boş)expansion-depth-exceeded-categorySayfa azami genişleme derinliğini aşıyor.
Pages with ignored display titles(4 M)restricted-displaytitle-ignoredThe page has an ignored {{DISPLAYTITLE}} because it is not equivalent to the page's actual title.
Kendiliğinden geçersiz HTML etiketlerini kullanan sayfalar(3 M)deprecated-self-close-categorySayfa, <b/> veya <span/> gibi kendiliğinden geçersiz HTML etiketleri içeriyor. Bunların davranışları yakında HTML5 belirtimiyle tutarlı olacak şekilde değişecektir, bu nedenle wikitext'deki kullanımları, kullanımdan kaldırılır.
Şablon döngülü sayfalar(1 M)template-loop-categorySayfa bir şablon döngüsü içermektedir. Örneğin, kendini sürekli olarak çağıran bir şablon.
Pages using Timeline(boş)timeline-tracking-categoryAçıklama yok.
Kaynak gösterme hatası bulunan maddeler(3 M)cite-tracking-category-cite-errorBu kategorideki sayfalarda referans etiketinin kullanımında hata bulunmaktadır.
Pages with syntax highlighting errors(boş)syntaxhighlight-error-categoryThere was an error when attempting to highlight code included on the page.
Pages using deprecated score attributes(boş)score-deprecated-categoryThese pages use options provided by the Score extension which are deprecated. These are: "override_audio", "override_ogg", and "override_midi".
Pages with score rendering errors(boş)score-error-categoryThere was an error while rendering the score.
TemplateStyles stylesheets with errors(boş)templatestyles-stylesheet-error-categoryThe TemplateStyles stylesheet has an error.
Pages with TemplateStyles errors(boş)templatestyles-page-error-categoryThere was an error when processing a <templatestyles/> tag on the page.
Toplu mesaj gönderim listeleri(boş)massmessage-list-categoryBu sayfa MassMessage eklentisi için bir teslimat listesidir.
Makine sistemi tarafından okunabilir bir lisansa sahip olmayan dosyalar(1 D)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseDosya herhangi bir machine-readable lisans şablonuna sahip değil.
Makine sistemi tarafından okunabilir bir tanıma sahip olmayan dosyalar(1 D)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionDosya herhangi bir machine-readable bilgi şablonuna sahip değil ya da tanım alanı doldurulmamış.
Makine sistemi tarafından okunabilir bir yazara sahip olmayan dosyalar(1 D)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorDosya herhangi bir machine-readable bilgi şablonuna sahip değil ya da yazar alanı doldurulmamış.
Makine sistemi tarafından okunabilir kaynağa sahip olmayan dosyalar(1 D)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceDosya herhangi bir machine-readable bilgi şablonuna sahip değil ya da kaynak alanı doldurulmamış.
Files with no machine-readable patent(boş)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentThe file does not have a machine-readable patent template.
Pages with math errors(boş)math-tracking-category-errorPages in this category have errors in the usage of math tags.
Pages with math render errors(boş)math-tracking-category-render-errorPages in this category have rendering errors in the math tags.
Pages with script errors(4 M)scribunto-common-error-categoryThere was an error when processing the modules included on the page.
Scribunto modules with errors(boş)scribunto-module-with-errors-categoryModülde bir hata bulunuyor.
Pages with graphs(boş)graph-tracking-categoryThe page includes a <graph> tag.
Pages with obsolete Vega 1.0 graphs(boş)graph-obsolete-categoryThe page includes a <graph> tag that should be updated to version 2.
Pages with broken graphs(boş)graph-broken-categoryThe page includes a <graph> tag with invalid usage.
Pages with maps(1 M)kartographer-tracking-categoryThe page includes a map
Pages with broken maps(boş)kartographer-broken-categorySayfa geçersiz bir harita kullanımını içeriyor
Çözülmemiş özelliklere sahip sayfalar(boş)unresolved-property-categoryBu kategori, özellik kimliği veya etiketi ile bulunamayan Vikiveri özelliklerine başvuran sayfaları listeler.
Bir Vikiveri öğesine bağlı olan yönlendirmeler(1 M)connected-redirect-categoryBu kategori, bir Vikiveri öğesine bağlı olan yönlendirme sayfalarını listeler.
ISBN sihirli bağlantısını kullanan sayfalar(93 M)magiclink-tracking-isbnThis page uses ISBN magic links. See mediawiki.org on how to migrate.
RFC sihirli bağlantısını kullanan sayfalar(boş)magiclink-tracking-rfcThis page uses RFC magic links. See mediawiki.org on how to migrate.
PMID sihirli bağlantısını kullanan sayfalar(boş)magiclink-tracking-pmidThis page uses PMID magic links. See mediawiki.org on how to migrate.