"Tartışma:Recep Tayyip Erdoğan" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Laik ve Müslüman olunmaz..!Ya Müslüman olucaksın ya Laik!..Ben Müslümanım diyenin tekrar yanıma gelip bir de aynı zamanda Laikim demesi mümkün değil!..Niye?Çünkü Müslümanın yaratıcısı Allah kesin hakimiyet sahibidir.'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' lafı koskoca bir yalan egemenlik kayıtsız şartsız Allah'ındır.
--
Orjinali bu olan yazının, vikisöz sayfasında barınabilmesi için kaynağının ve tarihinin belirtilmesi gerekmektedir. Eğer kaynak ve tarih bilinebiliyorsa tekrardan sayfaya eklenmesinde bir sakınca yoktur. --[[Kullanıcı:Amfetamin|Arya BehkamAmfetamin]] 13:47, 30 Mart 2007 (UTC)
 
 
"Yahu milletin bütünlüğü "Ne mutlu Türküm diyene" ifadesiyle sağlanır mı? Osmanlı, 30'u aşkın etnik grubu ümmet düşüncesiyle bir arada tuttu. Biz de inanç birliğiyle tutacağız."
 
vs.vs. --[[Kullanıcı:Nerval|NervalNervalNerval]] 20:01, 2 Nisan 2007 (UTC)
(...)
Recep Tayyip Erdoğan belli bir zümrenin değil hepimizin başbakanıdır. Size Tayyip Erdoğan'ı nasıl anlattılar bilmiyorum ama biliniz ki Vikisöz'de adına açılmış olan madde Tayyip Erdoğan'a ait olan sözlerden oluşmaktadır. Zira pek çok sözün altında ne zaman ve nerede sarfedildiği yazılmıştır. Bu sözlerle ilgili hesap sormak istiyorsanız muhatabınız sözü ekleyenler değil sarfeden olmalıdır. Eğer kendisine ait olmadığını düşündüğünüz bir söz varsa bu sayfada belirtebilirsiniz. --'''[[Kullanıcı:Fuzûlî|Fuzûlî]]''' <sup>''[[User Talk:Fuzûlî|ileti]]''</sup> 22:22, 14 Nisan 2007 (UTC)
439

değişiklik

Gezinti menüsü