Kullanıcı mesaj:Reantum

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Sir Alex Ferguson[değiştir]

"Kimin ayrıldığı önemli değil. 'Manchester United' ismi bir yere gitmiyor"

Kalabalık ölü gibi. Sanki cenaze töreni var.(Old Trafford hakkında konuşurken)

Ryan Giggs için: Onu ilk gördüğüm günü hatırlıyorum. 13 yaşındaydı ve sanki bir kağıt parçası kovalayan cocker’a benziyor.

Gary Neville için: Üç santim daha uzun olsaydı Britanya’daki en iyi stoper olurdu. Halbuki babası 1.88. Sütçüyü kontrol etmek gerek.

Paul Ince için: Oyuncular bazen kendisini zirvede hissedebilir. Kendisini terlikleriyle Everest’e tırmanacak gibi hissediyordu.

İtalyanlar için: Bir İtalyan bana tabaktakinin makarna olduğunu söylese emin olmak için sosun altını kontrol ederim. Sis perdesinin mucidi onlar.

1999’daki Şampiyonlar Ligi zafer için: İnanamıyorum. İnanamıyorum. Futbol bu.

Veron’a medyada yapılan eleştiriler için: Sizin görüşünüz. Sizinle konuşmuyorum. O harika bir oyuncu. Siz aptalsınız. (Aralarda üç tane küfür var.)

Liverpool için: En büyük mücadelem Liverpool’u şu an bulunduğu yere sokmak.

David Beckham’ın kafasına krampon fırlatması için: Garip bir olaydı. 100 kere veya milyonlarca kez denesem bunu başaramazdım.

Filippo Inzaghi için: Bu adam ofsaytta doğmuş olmalı.

Arsene Wenger için: Onun zeki bir adam olduğunu söylüyorlar. Beş dil konuşuyormuş. Fildişi Sahili’nden 15 yaşında bir oyuncumuz var. O da beş dil konuşuyor.

Premier Lig’deki teknik direktörler için: Kimse Mark Hughes’un teknik direktör olabileceğini tahmin edemezdi. Milyon yıl düşünsek bunu bilemezdik.

Hakem Alan Wiley için: Oyunun hızı hakemin fit olmasını gerektirir. Bazı hakemler kasabın köpeği kadar fit. Bizde de böyle hakemler var. Ama o değil. 30 saniyede bir oyuncuya kart çıkarıyor. Dinlenmeye ihtiyacı var. Çok saçma.

Jose Mourinho için: İlk maçın ardından bir şeyler içerken bana “Patron” ve “Büyük adam” diye hitap etti. Ama bir şişe şarap alıp gelse daha iyi olurdu. Bana bir boya çıkarıcı getirdi.

Liverpool’n 2007 yılındaki şampiyon olma ihtimali için: Şaka yapıyor olmalısınız. Kendimi kesecek kadar mazoşist gibi mi görünüyorum. Küme düşme ihtimali nasıl görünüyor?

Manchester City’nin astığı Tevez posteri için: Bu City, değil mi? Onlar küçük bir kulüp ve mentaliteleri de küçük. Tek yaptıkları Manchester United hakkında konuşmak.

"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez."

"Ronaldo'nun golünde Evra'ya neden zıplayıp müdahale etmediğini sordum. Daha sonra videoyu izleyip "Ne diyorum ben?" dedim.