Kullanıcı mesaj:80.223.94.19

Vikisöz, özgür söz dizini
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldiniz![değiştir]

Wikiquote-logo.svg

Merhaba ve Türkçe Vikisöz'e hoş geldiniz! katkılarınız için teşekkür ederiz. Vikisöz'deki yapıcı düzenlemelerinizi takdir ediyorum. Umarım Vikisöz'ü beğenirsiniz ve kalmaya karar verirsiniz. Görmek isteyebileceğiniz bazı sayfalar:

Giriş yapmadan düzenlemeye devam edebilirsiniz, ancak birçok editör hesap oluşturmanızı önerir. Kayıt olmak ücretsizdir, kişisel bilgi gerektirmez ve çeşitli yararlar sağlar. Giriş yapmadan değişiklik yaparsanız, IP adresiniz sizi tanımlamak için kullanılır.

Ayrıca, tartışma sayfalarına bir mesaj gönderdiğinizde, dört adet tilde (~~~~) kullanarak mesajın sonuna imza bırakmanız gerekir; bu, kullanıcı adınızı ve anlık tarihi otomatik olarak koyar. Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikisöz kullanıcı olmaktan hoşlanırsınız! Herhangi bir sorunuz olursa, mesaj sayfama bir mesaj bırakmaktan çekinmeyin.

Tekrar hoş geldin! --ToprakM 18.34, 8 Mart 2020 (UTC)[yanıtla]


Bu sayfa henüz bir kullanıcı hesabı oluşturmamış veya hesabını kullanmayan bir anonim kullanıcının mesaj sayfasıdır. Bu nedenle bu kişileri belirtmek için rakamsal IP adresini kullanmak zorundayız. Bu gibi IP adresleri birçok kullanıcı tarafından paylaşılabilir. Eğer siz de bir anonim kullanıcıysanız ve size sizin ilginiz olmayan iletiler geliyorsa, lütfen diğer anonim kullanıcılarla olabilecek olan karmaşayı önlemek için bir hesap edinin veya oturum açın.