Timur: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
1.283 bayt kaldırıldı ,  10 yıl önce
uydurmalar çıkarıldı. aptalın birinin greenpeace vs.. saçmalıklarınıda atmak zorunda kaldım...
[kontrol edilmemiş revizyon][kontrol edilmemiş revizyon]
Değişiklik özeti yok
(uydurmalar çıkarıldı. aptalın birinin greenpeace vs.. saçmalıklarınıda atmak zorunda kaldım...)
|ölüm_yeri= Otrar / [[Kazakistan]]
}}
*Abicim inanır mısın Ankara'ya geldiğimde filleri ağaçların arasına sakladım, o kadar yeşlillik o kadar ormanlıktı. Bizim filler de Greenpeace'ci değiller sonuçta ezip geçtiler ağaçları, Ankara kurak kaldı. Ha Odtü'nün falan ormanları var, Kurtuluş Parkı falan var da o zamanki gibi değil tabi.
* Komuta edemediğim 10000 adamım olacağına, komutam altında olan 10 adamım olmasını tercih ederim.
*Beyler ben Ankara'yı aldım, YKM'nin önünde bekliyorum sizi.
* Nüfuzu dayaktan daha zayıf olan bir "vali" oturduğu makama layık değildir. Ama kadınsa bacımdır evelallah kötü gözle de bakmayız.
* Hak uğruna sarf olunan para hiçbir vakit israf sayılmaz. Ama tuvalete verdiğim paraya daima acımışımdır. Sefere falan çıkınca mecbur yol kenarında bi benziciye falan girmek zorunda kalıyorsun, paralı olunca moralim bozuluyor. Zaten söylemesi ayıp kendi evim dışındaki yerlerde abdest bırakamam. Harezm seferine çıktığımızda 6 sene çişimi tuttuğumu bilirim. Bi de küçükken sarışınmışım. Babam hep tümörüm olsa adını Tim-ur koyarım demiş.
Allah tümör değil oğul nasip edince benim adım Tim'ur olmuş.
* Komuta edemediğim 10000 adamım olacağına, komutam altında olan 10 adamım olmasını tercih ederim. Ama adamların hepsinde en az 200 can olacak, kalkanlar, kılıçlar falan hep +9 basılı ve full özellikli olacak. Kasılırken de deli gibi exp gelecek var ya kanka kınayt oynar gibi savaşırık ha.
* Özgürlük denizi göremeyen kılıcın ucundaki ölü böcek gibidir.
* Oğul, torun, dost, müttefik, benimle bağlılığı olan herkes iyiliğimden nasiplendi. İkbal ve saadetimin parlaklığı ve yüksekliği hiç kimseyi unutmaya sebep olmadı. Tarafımdan her zaman, herkes lâyık olduğu mükâfat ve hürmete kavuştu. İkbal yıldızımın sönüklüğü zamanlarında edindiğim tecrübeler, dostlara karşı nasıl, düşmanlara karşı nasıl davranmak gerektiğini bana öğretmişti
* Ey Firdevsi! Sen Şehname'nde milletinin, Türkler üzerine kazandığı galebelerle övündün. Kalk gör, bugün İran topraklarıyla beraber, mezarın Türk kahramanlarının ayağı altındadır.
* Kim oluyorsun sen ? ( Osmanlı sultanına hitaben )
* Gökyüzünde nasıl bir tek tanrı varsa yeryüzünde de bir tek hükümdar olmalı. Tengri, Türk'ü korusun!
* Madem gökte bir Tanrı var yerdede tek efendi olmalı !
 
 
 
{{Vikiler|
Anonim kullanıcı

Gezinti menüsü