Vikisöz:Köy çeşmesi: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
k
::Futbolcular biraz da mecburiyetten konuşmuyor, çünkü genel olarak futbolcularla bu tür röportajlar yapılmıyor. Ancak bu, herhangi bir futbolcunun bu konular üzerine söylediği ''sıradan'' sözleri buraya ekleyebileceğimiz anlamına mı gelir? Bence hayır (ek bir parantez açarsam, Lig Tv'deki bazı programlar, futbolcuların sadece futbolla alakalı olmadığı üzerine kurulu. Normalde onların konuşmadığını düşündüğümüz konular hakkında buralarda bolca konuşmalar bulunabilir :) Bu çok spesifik bir örnekti aslında, ben genel olarak baktığımızda niteliksiz ve sıradan sözlerin burada yer almaması gerekyiğini düşünüyorum.--[[Kullanıcı:Rapsar|Rapsar]] ([[Kullanıcı mesaj:Rapsar|mesaj]]) 21:56, 15 Aralık 2012 (UTC)
::Az önce açılan [[Kadir İnanır]] maddesinin içeriğinin çoğu bahsettiğim şekilde...--[[Kullanıcı:Rapsar|Rapsar]] ([[Kullanıcı mesaj:Rapsar|mesaj]]) 09:38, 16 Aralık 2012 (UTC)
:::Alex'in sözü tartışmaya açıktır, kaldırılabilir da bilir dedim; fakat K.İnanır konusunda tam tersini düşünüyorum. Sözlerin neredeyse hepsi burası için uygundur. Sadece vurucu/özlü sözler diyerek dar bir alana hapsolmayalım. Kayda değerliği karşılayan bir zatın herhangi bir konu üzerine düşüncesini paylaştığı bir sözü (çok (düz olmadığı sürece) eklenebilir bana göre. --[[Kullanıcı:Vitruvian|<font color="#222000">'''Vitruvian'''</font>]] ([[Kullanıcı mesaj:Vitruvian|mesaj]]) 21:14, 17 Aralık 2012 (UTC)

Gezinti menüsü