Vikisöz:Hizmetlilik başvurusu/Nanahuatl 2: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
#:::: anladım. davranış şeklinizi açıkça belirttiğiniz için teşekkürler. şöyle özetleyebiliriz sanırım. küfre varan hakaretleri herhangi bir kişisel yorum olarak kabul ediyorsunuz ve duruma göre çıkartıyor ya da çıkartmıyorsunuz. engelleme politikasında küfür ile kişisel yorumun ayrı ayrı maddeler olarak yer aldığını da unutmuş görünüyorsunuz. size yapılacak 'şerefsiz' benzeri hakaretlere müsamaha göstermeyecek vikidostlar diliyorum. --[[Kullanıcı mesaj:Kibele|<font color="#800000">'''kibele'''</font>]] 18:46, 29 Kasım 2012 (UTC)
#:::::Yazdıklarımdan bu anlam çıkmıyor, yanlış anlam çıkarıyorsun. ''Herkes, '''başkasına hakaret etmediği sürece''' görüşünü belirtmekte özgür.'' Buradaki ''başkasına hakaret etmediği sürece'' cümlesini tekrar alıntılamak istiyorum, bu sefer koyu yazdım vurgulamak istediğim şeyi. Kişisel saldırıyı tasvip etmiyorum, politikalara da aykırıdır yapılması, yapanı da uyarmak, devamı halinde kademe kademe uyarı-engel vermek gerekiyor. Ancak bu saldırıları silin sayfalardan denmiyor, silebilirsiniz diyor. Birisine şerefsiz denmesi yanlıştır, uyarı gerektirir; ancak bu ifadenin kaldırılması da tercihe bırakılmıştır. Ben kaldırmamayı tercih ettim, sen yahut başkası kaldırmayı tercih eder. Olay bundan ibaret. Ayrıca senin Vikidostun da değilim, kullanıcıyım sadece.--[[Kullanıcı:Rapsar|Rapsar]] ([[Kullanıcı mesaj:Rapsar|mesaj]]) 20:00, 29 Kasım 2012 (UTC)
#:::::: hizmetlilik, küfrü, hakareti sayfalardan kaldırmayı, kullanıcıyı uyarmayı/bilgilendirmeyi, tekrarlıyorsa engellemeyi gerektiren bir durum, bunun bir tercih konusu olarak yaşandığı bir şey değil. bir de yanlış anlamayı düzelteyim. benden ve sizden sözetmemiştim vikidost derken, öyle olmadığınız bunun lafına bile tahammül edemeyişinizden görünüyor zaten. kolay gelsin. --[[Kullanıcı mesaj:Kibele|<font color="#800000">'''kibele'''</font>]] 20:44, 29 Kasım 2012 (UTC)
1.588

düzenleme

Gezinti menüsü