Vikisöz:Hizmetlilik başvurusu/Nanahuatl 2: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
fadan çıkarma
(fadan çıkarma)
#'şerefsiz' lafı da bu katkı yapma ortak amacı kapsamında değerlendirilebilecek bir şey midir? kimlere hakaret edildiğinde uyarılır, bilgilendirilir kullanıcılar? ve kime hakaret etmek serbesttir? --[[Kullanıcı mesaj:Kibele|<font color="#800000">'''kibele'''</font>]] 17:11, 29 Kasım 2012 (UTC)
#:Hayır. Kullanıcıya attığım mesajın ilk cümlesi şu imiş: ''Herkes, başkasına hakaret etmediği sürece görüşünü belirtmekte özgür.'' Buradaki ''başkasına hakaret etmediği sürece'' ifadesini bilmem göremedin mi. Hakaret varsa uyarılır ki ben de uyarmaya çalıştım kendimce. Hakaretler devam edince zaten Vitruvian da engellemiş ki bence bu engel doğruydu. Kullanıcıları şablonla uyarmak yerine bu tip uyarılar vermeyi tercih ediyorum. Herkese de bu uyarıları atmıyorum, kendimce katkı potansiyeli gördüklerimi uyarmaya çalışıyorum. Sanırım sorulara cevap verdim. Başka sorular olursa cevaplandırmaya çalışacağım.--[[Kullanıcı:Rapsar|Rapsar]] ([[Kullanıcı mesaj:Rapsar|mesaj]]) 17:32, 29 Kasım 2012 (UTC)
#:: şablonlarla uyarmak yerine konuşmakta bir sıkıntı yok. ama bu ifadelerin yanlışlığını söylemenin bir yolu da sayfalarda sergilenmesini önlemektir öyle değil mi? küfrü sadece cinsel çağrışımlı olduğunda mı sayfalardan çıkartıyorsunuz? bunun sınırı nerededir? --[[Kullanıcı mesaj:Kibele|<font color="#800000">'''kibele'''</font>]] 17:37, 29 Kasım 2012 (UTC)
1.588

düzenleme

Gezinti menüsü