Vikisöz:Hizmetlilik başvurusu/Nanahuatl: Revizyonlar arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
:::::Argümanları konusunda olmasa da, maddenin uygunsuzluğu ve silinmesi gerekliliği konusunda Rapsar'ın görüşlerini paylaştığımı belirtmek isterim.--[[Kullanıcı:Vito Genovese|<font color="#008000">'''Vito Genovese'''</font>]] 10:22, 23 Ağustos 2012 (UTC)
*Nedense karşı oyların çoğu vikipedi hizmetlilerinden. Bu karşı oylar acaba Rapsarı Vikipedi'den ve Vikisöz'den soğutma politikası mı?--[[Kullanıcı:NicoRoman|NicoRoman]] ([[Kullanıcı mesaj:NicoRoman|mesaj]]) 10:21, 23 Ağustos 2012 (UTC)
:*Anladım, iyi niyet varsaymanın modası geçti ama neden hizmetli oylamalarında sürekli karşı oy verenlerin gerekçelerine değil de kim olduklarına odaklanıyoruz? Burada benden önce karşı oy verenlerin her biri Rapsar'dan en az 2 yıl daha deneyimli. Elbette görüş bildirmekte serbestler. En azından Seyit Rıza'nın idam sehpasındaki son sözlerini Vikipedi'de alınan kararlara yakıştıracak kadar talihsiz bir yorum yapan olmamış. Olumlu oy verenler arasında da hizmetliler var. Ne var bunda? Rapsar'ın engellenmesine tepki olarak olumlu oy verenler var diyebilir miyim ben de? Ortaya rastgele komlo teorileri atmaktan hiç sıkılmıyoruz da o yüzden soruyorum. [[Kullanıcı:Pinar|Pinar]] ([[Kullanıcı mesaj:Pinar|mesaj]]) 11:10, 23 Ağustos 2012 (UTC)
446

düzenleme

Gezinti menüsü